Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aranyos. Mikor mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyos. Mikor mondjátok srácok a csajnak, hogy aranyos?

Figyelt kérdés
Ha nagyon nem jön be valaki, akkor is írnátok ilyet?

2017. okt. 1. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Akkor írom, ha valami miatt szimpatikusnak találom, de nincs túl nagy jelentősége ennek a szónak.

Mindenesetre ,ha nagyon nem jönne be, eleve nem írnék neki semmit.

2017. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én ilyet mondok egy lánynak, akkor már valamilyen szinten megmozgatott, hatással van rám, szóval méltatásnak, dicséretnek szánom. Nekem a "kedves" szinonímája, általában nem véletlenül szokták így "párban" mondogatni, hogy "kedves, aranyos".
2017. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

"Ha nagyon nem jön be valaki, akkor is írnátok ilyet?"


Lehet hogy írnék, csak kisebb eséllyel bókolgatnék neki.

2017. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
én nem mondok ilyet -.-
2017. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Akkor ha nem annyira szép, mégis nagyon tetszik pl a személyisége miatt. Az ilyeneket szoktuk feleségül venni.
2017. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez a kellene is meg nem is esete...vagy, ha szimpi, de nem akarnék komoly dolgokat vele, akkor aranyos...
2017. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondok ilyet, inkább bájos. Ezt is csak akkor, ha már beszélgettem vele többször, ergo ismerem valamennyire és nyilván olyankor, ha tetszik lelkestől-testestől.
2017. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!