Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elhitetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elhitetni egy önbizalomhiányos csajjal, hogy szép és számomra tényleg nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy, foleg ha nem szep es csak egy konnyu dugasra vagysz. Lehet hogy onbizalomhianyos de nem hulye.
2017. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem egy szexkapcsolatot szeretnék vele, hanem egy teljeset.
2017. okt. 1. 17:09
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Minek hitetnéd el vele, hogy szép? Úgy csak nehezebb lesz megkapnod. Lényegtelen.
2017. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát ez elég nehéz lesz.

Én is ilyen lány vagyok, sajnos. Nekem az segített, hogy egy olyan társaságba kerültem be, ahol sok volt a magabiztos lány, és talán rám is ragadt belőle.

Nem feltétlen kell mindig bókolnod, de ezek biztos nagyon jól esnek neki, hogy megjegyzed, "milyen csinos vagy ma", aztán csak ilyen apró megszólalások, amikkel azt tudod sugallni.

Légy türelmes vele, ez elég nehéz. :)

2017. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy nem rossz szándékból akarok önbizalmat szerezni neki!

Köszönöm a válaszodat #4. Szoktam bókolni neki, de most is kapásból visszavágta rá, hogy márpedig ő egyáltalán nem csinos. Nem szoktunk találkozni, de amikor tehetem, valamennyit bókolok neki.

2017. okt. 1. 17:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként szerintem itt neked nincs sok tennivalód.

Nyilván számít ez is, de neki kell helyrerakni a fejében a dolgokat.

Sajnos, nálam ez az önbizalomhiány rengeteg problémát szült, de aztán, csak sikerült elfogadnom magam.:)

#4es voltam.

2017. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ne kezdj vele semmit.

Egy rohadt nagy szenvedés lesz az egész kapcsolat, inkább keress egészséges lányt.

2017. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Tanuld meg, hogy nem te vagy a felelős mások életéért. Még a barátnőd életét sem tudod jobbá tenni. Segíteni tudsz neki. De helyette nem tudod rendbe rakni az életét. Te nem tudsz neki önbizalmat adni. Senki se tud. Annyit tehetsz, hogy mellette állsz, ha változtatni akar magán.
2017. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te már megtetted a magad lépését de én mint önbizalom hiányos lány, nem értem a barátnődet. Ha nekem megjegyzi a párom, hogy csinos vagyok, tudom hogy illedelmes és ugyanúgy illedelmesen megköszönöm. Fölösleges ilyenkor vitàzni meg miegymás mert én már belefáradtam. A barátnőd biztosan fiatal még és ezért van benne ez.
2017. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
17 éves és nem a barátnőm. De nagyon szeretném, ha egy pár lennénk!
2017. okt. 1. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!