Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3-as szex után folytatás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-as szex után folytatás?

Figyelt kérdés

Attól várom a választ aki már volt ilyen helyzetben!


Barátommal már viszonylag régóta együtt vagyunk (kicsit több mint 5 év).

Igazából jól megvagyunk, néha persze viták vannak. De mondhatom, hogy szerintem normális a kapcsolat.

Felvetette már többször a 3-as szexet. Plusz 1 lány felállásban.

Nehezen de végül belementem. (Talált egy csajt aki szintén benne volt mindenben)

Meg is történt a dolog.

Igazából közben nem voltam egyáltalán feszült. Egyáltalán nem éreztem magam kellemetlenül. (Meg is lepődtem)

Ők a csajjal nem csináltak semmit, párom egy kicsit foglalkozott vele ujjal de tényleg csak amikor mondtam neki. Csak velem volt úgy is, meg engem elégített ki. Fordítva is igaz volt. Barátomhoz egyáltalán nem nyúlt a csaj.

Mi voltunk ketten úgymond a csajszival..

Visszagondolva nem bánom, mert legalább tudom milyen így is. De én jobban élvezem a párommal kettesben. Ezt meg is mondtam neki.

Jó nyilván 1 alkalom nem mindig a legjobb, de engem a párom tudott kielégíteni nem pedig a csaj.


Aki volt már ilyen helyzetben mi lett a vége?

Többször összejártatok azzal a csajjal/fiúval?


2017. okt. 1. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez kezdetnek nem rossz. A következő körben a barátod is megrépázhatja a csajt. Aztán jöhet a 4-es szex. Ha valami már sok neked, akkor ott leálltok. Mindent ki kell próbálni.
2017. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem kuka ez az egész kapcsolat. A szex két ember dolga, de mindegy...
2017. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
A második hülyeséget beszél. Ilyen dolgok nem szoktak szakításhoz vezetni, ha szakítanak, akkor annak más oka is van, nem csak ennyi. Nem nagy ügy ez.
2017. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
amúgy tényleg érdekes kérdés,hogy miért nem dugta meg a csajt egy ilyen helyzetben?
2017. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megbeszéltem vele, hogy mik lehetnek mi meg semmi esetre sem!

2017. okt. 1. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Ès a csaj mit csinált?? Tartotta a gyertyát nektek??
2017. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha már harmadik fél kell, hogy feldobjátok a kapcsolatot, akkor annak ásó, kapa. Most még csak ujjazgatja a csajt, legközelebb már ez is unalmas lesz, akkor jöhet a plusz egy férfi, a double penetration, a négyes szex, párcsere... A vége úgyis az, hogy egyikőtök másvalakinél köt ki.
2017. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!