Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ha egy lánnyal elkezdte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha egy lánnyal elkezdtek randizgatni és szimpi, általában mennyi idő után lesztek szerelmesek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Változó. Az exemnél az első randin (nem akartam egyszerűen elhinni, hogy egy ilyen tökéletes nő ül velem szemben).


Előtte egy másik hosszú kapcsolatnál kb 2 hónap kellett. Találkozgattunk, de nem igazán gondoltam komolyan az egészet, inkább csak haverkodás volt részemről. Aztán egy nap rájöttem, hogy piszkosul hiányzik, hogy éppen nincs mellettem. Éveket voltunk együtt.

2017. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszer lettem szerelmes. Az kb negyed óra alatt meg is történt. Utána jöttem rá, az előzőek, nem is szerelmek voltak, csak vonzódtam hozzájuk, szexuálisan.
2017. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy a 4. kör után.
2017. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 negyed óra alatt? De az még ahhoz is kevés, hogy bármit megtudj róla :D Akkor mégis milyen tulajdonságába szerettél bele?
2017. okt. 1. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez fordítva működik. Egymásba szeretünk, és utána lehet kapcsolat.
2017. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Negyed óra alatt, milyen tulajdonságába szerettem bele??

Gyakorlatilag, csak az agyam borult el:) Azt az érzést, senki másnál nem éreztem előtte és azóta sem.

Együtt is vagyunk igen régóta, de ez az érzés, kicsit csendesedett, de még mindig meg van. Lehet mondani, feltétel nélkül, elfogadtuk egymást. Nem akartuk, akarjuk egymást megváltoztatni.

2017. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: de jó, hogy nem csak én vagyok nem normális. :)

Én sem éreztem ilyesmit azelőtt, de képes voltam úgy belezúgni egyszer csak valakibe, hogy akkor még csak nem is láttam, csak a nevetését hallottam, őt magát nem.


Teljesen irreális az egész, de nagyon örülök, hogy olvashattam, hogy nálad beteljesült és valódi volt!! :)


(Nő vagyok és bocs az offért, csak elkapott a dolog)

2017. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én olyan vagyok(szintén nő), hogy ha valaki tetszik külsőre és szimpi is, akkor egyből belezúgok, jön a fellángolás, de igazi szerelembe csak idővel csap át :) Ilyen eddig csak 1x volt életemben, az 2-3 hónap járás után.

21L

2017. okt. 2. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Harmadik-negyedik szex után már eléggé
2018. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!