Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy a legtöbb fiatal nő vékony?

Figyelt kérdés

Mármint, rengeteg olyan válasz érkezett már az odalra, hogy a nők 20-25 között még természet adta gazella testtel és XXS mérettel rendelkeznek, azaz kb így néznek ki:

[link]

[link]


20 feletti nőismerőseim elenyésző hányada ennyire vékony, talán csak azok, akik genetikailag ilyenek, illetve az hord XXS-t, aki alacsony és mellé vékony (150-155cm).


A többség inkább ilyesmi:

[link]

[link]

[link]


Tehát gyakoribb a 170cm-es magassághoz az 50-55kg, mint a 40-45kg


Illetve megintcsak vannak, akik még kerekebbek, molettek, de ők sem a többséget alkotják.


2017. okt. 1. 17:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Akiket elsőnek linkeltél, ők a "kórosan sovány" kategória, a második csoport az "egészségesen vékony". Nincs rajtuk semmi túlsúly.
2017. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy van aki lát lényegi különbséget a képek között? Azn kívül, hogy az első kategória az elöl deszka hátul léc?

Én 157 centihez vagyok 48 kiló, szóval kizárt dolognak tartom, hogy 170 centivel lehet valaki 40 kiló. Mert én állanódan hallgatom, hogy sovány vagyok 48 kilóval is. Illetve voltam 46 is stresszesebb időszakokban.

2017. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

mert itt senki nem ellenőrzi, ki mit mond, szóval azt hazudnak, ami épp vonzóbb válasznak tűnik!

én pl szeretem a formásabb nőket

2017. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Be is baszna, ha 170 centihez 40-45 kilos nok lennenek. Legyencsak 55-60 kilo. Az boven idealis.
2017. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%

Magyarország az egyik legelhízottabb országok közé tartozik.

Egyre több a fiatalon, már gyerekként nagyon elhízott személy.

Ezek tények.


Az első két kép, amit linkeltél, genetikailag vékonyak, az első nagyon de nagyon vékony.


Egyébként mindenki csak azt veszi észre, amit észre akar venni.

2017. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

LOL.. Ennek a kérdésnek semmi értelme. Akiket alulra belinkeltél, azok is vékony nők. Hol van itt a probléma akkor??


30N

2017. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A masodik csoport nem 170/50-55.

En vagyok 168/52 es ugy nezek ki mint az elso csoport.

2017. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%

A második csoport 170 magassághoz 57 kg kb.


Én 170 vagyok és 52, úgy nézek ki inkább, mint az első csoport.


Egyébként sokat számít, hogy a második csoport közelről van fotózva, így szélesebbnek tűnhet, mint távolról.


Kb gimitől egyetemig a legtöbb lány olyan volt, mint én. 55-45 kilóig. XS-Ses méret. Az xxsest sosem említette senki itt az elmúlt 4 hónapban. Tudom, mert minden kérdést elolvasok.


Jó lenne, ha befejeznéd az önmentegetést, annyira nyilvánvaló, hogy melyek a te kértéseid.


Ez van, a 20 éves budapesti lányok nagyrésze vékony, te meg csak átlagod vagy az oszlop alakoddal.


Egyébként a fiatalok 3%a túlsúlyos csak, kb egy hete volt egy friss cikk erről az indexen. ebből a 3%ból is inkább a fiúkra jellemző a túlsúly.


25-től felfelé viszont a lakosság 30-50%a túlsúlyos, innen jön a rossz helyezésünk.

2017. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
6%

Hát fogalmam sincs, mert elég, ha kinyitja az ember a szemét, és látja, hogy már az ilyen fiatalok között is annyi dagadt úthenger van, hogy az borzasztó.

Ráférne a fejlett világra már egy komoly gazdasági válság, sokaknak jót tenne az éhezés.

2017. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

"sokaknak jót tenne az éhezés"


Ugye tudod, hogy SEMMIT nem kell csinálnod a kövér emberekkel? Nem kell velük foglalkozni.

2017. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!