Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már aki azért ábrándult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már aki azért ábrándult ki egy csajból, mert végig nézte a facebook idővonalát?

Figyelt kérdés
Élőben tetszik, vonzódsz hozzá stb, de mikor meglátod a fb profilját egyből elmegy a kedved tőle.
2017. okt. 1. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

Én több férfival voltam így. Napi posztok, tibiatyák, nőgyűlölő szövegek, ételfotók, motoros mémek, friendzone mémek, politikai megosztások, alkoholos taggelések.


Az utolsó pasi akiból így ábrándultam ki egy másik pasi farkára markolt rá nadrágon keresztül, miközben a másik kezében egy üveg sör volt.


Élőben meg teljesen normális volt, fene nem gondolta volna, hogy neki az ilyesmi vicces.

2017. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
persze h volt, az állandó szelfizés meg lájkkoldulás nem éppen utal magas önbecsülésre, aminek ugye féltékenység az eredménye egy kapcsolatban, ilyenbe pedig bele se kezdek.
2017. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Elsővel egyetértek!

Plusz még az olyasmi, mint pl. politikai megnyilvánulások, túl sok megosztás, stb.

2017. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3%
Akár badoon is megesett, sok képe volt fent az első 5 kép alapján feleségül venném de a 30 adik képén már ribi vagy kiderűl,hogy több tetoválás van rajta mint a testfelülete 75%a. Facen az ábrándít ki,hogy kb 100 pasi udvarol még neki!
2017. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Ezeket a napi semmit mondó bölcsességeket amik elárasztják az idővonalat de gyűlölöm :D
2017. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Hát, én túlagyalnám az ilyesmit az a baj... Végignézném és azon aggódnék ami olyan, hogy baj lehet belőle kettőnk között...


Belőlem viszont 100%, hogy kiábrándulnának az FB oldalam alapján, ha még lenne. Mikor még volt, néha írtam ki pár soros gondolatokat, vagy osztottam meg olyan zenét/videót ami az aktuális dologhoz kapcsolódik, ismerősök dolgaihoz szóltam hozzá, pár kép a macskámról meg néha anyám bejelölt az ilyen születésnapi ünnepségek képein, felköszöntöttem akikkel jóban voltam, de így ennyi. 22 ismerősöm volt.


Szóval lúzernek gondolna aki látta volna, így jobb is, hogy nincs.

2017. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Igen.


Likeolta az összes szélsőséges kamuhír oldalt, és bőszen osztotta az olyan tartalmat, amiről kb 1 másodperc alatt meg lehetett volna állapítani, hogy csak szélsőséges hangulatkeltés (összevert lány fotója alatt szívszorító sztori, a fotóra rákeresve kiderül, hogy egy több éves amerikai eset, és a hölgy mellesleg közlekedési balesetben szerezte a sérüléseket, nem a pirézek verték agyon)

2017. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

Lol.Nem érdekel semmiféle idővonal.Account is max a messenger miatt kellett,az meg,ha kiábrándultam az az érdektelensége miatt volt.

Rá vagyok kíváncsi és a társaságára van szükségem nem pedig posztokra.Be se jelölök senkit.Csak egy kommunikációs csatorna(lenne),ha nem posztolnák teli üres lózungokkal meg világmegváltó bölcsességekkel.

Ez itt a reklám helye.Oszd meg te is és kisorsolok köztem egy szifont.

2017. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nálam eleve rossz pont, ha valaki nagy facebook user, állandóan megoszt mindenféle baromságokat, meg álbölcsességeket, Kasza Tibiket lájkol és társai. Ki nem állhatom a felszínességet, semmiben és sehol sem. :D
2017. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a sok választ!

Nálam az tett be, hogy a lány aki tetszik egy ideje, beszédes és kedves is velem (egy munkahelyen dolgozunk) olyan tartalmakat oszt meg ami nem tudom...mennyire fedi az ő személyiségét.

Nagy nehezen sikerült rátalálnom, hiába hogy egy helyen dolgozunk, nem volt egyszerű.

Mikor megláttam, hogy szinte pár óránként oszt meg állatmenhelyes-kutyás és hatás vadász migráns párti posztokat, pillanatok alatt kiábrándultam belőle.

Szeretem az állatokat, a bevándorlókat mondjuk kevésbé, de mikor valaki ilyen szinten túlbuzgó a témában azt már nem tudom komolyan venni.

Pedig élőben ki nem néztem volna belőle.

2017. okt. 1. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!