Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A melegekkel kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegekkel kapcsolatban miért elnézőbbek, ha mondjuk 30-50 éves férfi érdeklődik 18-25 éves srácok iránt?

Figyelt kérdés
De ha 18-25 éves nők érdekelnek egy 30-50 körüli férfit, az ezerszer nagyobb baj, szörnyűség, kiakadásra való ok

2017. okt. 5. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A nőnek van puncia
2017. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Azt féltjük
2017. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
De romamtikus voltam ,sajnàlom
2017. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elnézőbbek lennének?
2017. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Talán mert az ő lehetőségeik sokkal behatároltabbak...? Amúgy nem tudom, nem tűnt fel, h elnézőbbek lennének, csak tippelek, h ha igaz, akkor talán ezért lehet.
2017. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

A melegeknél nem merül fel az a kérdés, hogy az 50-es pasi jó eséllyel a gyereke ballagását sem éri meg.


Amúgy nem hinném, hogy elnézőbbek lennének az emberek.

2017. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

#7 Tapasztalatom szerint a lányos apukák sem örülnek jobban, ha a gyereküket hímneműek kezdik megkörnyékezni.

Amúgy kinek mi a rémálom - egyeseknek az, ha a gyerekük gyógyíthatatlan beteg lesz, vagy meghal, másoknak meg az, ha nem egy ellenkező neművel képzeli el az életét. De legalább az ilyen apáknak nem is kell látniuk a gyereküket, amint az felnőtt, hiszen a gyerek őt fogja utálni a világon a legjobban...

2017. okt. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem leginkább azért, mert a 18-25 éves sráccal nem nagyon eshet meg, hogy teherbe ejtik, aztán otthagyják. De amúgy sztem mindkettő helyzet gáz olyan szempontból, hogy az idősebb ált. vagy kihasználja a fiatalabbat, vagy az érettségi szintje nem normális.
2017. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!