Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért randizik velem annyi jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért randizik velem annyi jó pasi, ha csúnya az orrom?

Figyelt kérdés
Oldalról nézve puklis az orrom(görbe) és hosszúkás is, szemből rendben van és úgy az összképet nézve egész szép az arcom, nagy kék szemeim vannak, szép a szám, a bőröm stb. Emellett nagyon jó alakom van és csinosan öltözök. De akkor sem értem. Lehet ez nemis akkora szépséghiba, mint amekkorának én gondolom?

2017. okt. 7. 00:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem az orron múlik, hogy valaki csúnya e vagy sem? Valakinek kifejezetten jól áll, ismerek is egy ilyen lányt, és nagyon tetszik.
2017. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Én is pont így vagyok vele. Népszerű vagyok a férfiaknál, pedig nincs tökéletes orrom. De én szeretnén is megműtetni.
2017. okt. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
lényegtelen. Nem ezt nézzük nyugi. Még tetszene is sztem
2017. okt. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#1 ebben lehet valami :D Végülis senki sem tökéletes, mindenkinek van szépséghibája. Vagy pont az a hiba teszi széppé, egyedivé. Múltkor egy vízilabdás, nagyon helyes sráccal randiztam, és mikor azt hitte, nem hallom, azt mondta a haverjának a telefonba, hogy nagyon jó csaj vagyok :D Mégis nehéz elhinnem...
2017. okt. 7. 00:31
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
A férfiak képesen túllátni egy szépséghibán, te nőként nem. Fogadd el, hogy nem vagyunk egyformák.
2017. okt. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#5 én is elfogadok pasikat szépséghibával együtt is, mindenkinek van valamilyen...csak gondolom a sajátunkat fogadjuk el nehezebben.
2017. okt. 7. 00:33
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
Húsz év múlva majd meglátod.
2017. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A legrosszabb ***** válasza:
51%
Veled sok pasi randizik? Csak nálam hibádzik valami a gépezetben?
2017. okt. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"én is elfogadok pasikat szépséghibával együtt is" elfogadod ? Nocsak. Gyakorold ezt magadon is és helyére kerülnek a dolgok.

31/f

2017. okt. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
nem az orrod érdekli őket
2017. okt. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!