Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak ti mit gondoltok errol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak ti mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
Van egy ferfi akivel 1 eve huzodik. Azt gondolom, hogy szeret, de azt is latom rajta, hogy meg elni akar. Tobbszor megkerdeztem tole mit szeretne, de altalaban kitero semmitmondo valaszt ad. Minden masban maximalisan oszinte. Ha segitseg kell tudom hogy szamithatok ra, ezt tobbszor bebizonyitotta. Csak ha arra kerdezek ra velunk mi legyen, valaszt nem kapok, illetve de mert tobbszor osszevesztunk majd hetekig nem beszeltunk. Tegnag elott megint eljott az a pont, hogy megkerdeztem, es ugy vagyok vele ez az utolso lehetosege. Hatarozott voltam vele o annyit mondott "szeretnem ha megbeszelnenk, atgondolom" azota nem keresett. Azt meg hozzateszem, hogy nagyon feltekeny, ha ismeros leszek pl mas ferfival, vagy a munkahelyemen a ferfiakra is. Mit gondoltok errol?
2017. okt. 7. 04:36
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Van más nője, ezért nem akar elköteleződni. Szakítani nem mer azzal, mert ha mégsem jössz be neki, akkor két szék közül a pad alá esik. Most két puncit pumpál, akkor meg lehet, hogy egyet sem fog.
2017. okt. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Én a kérdést sem értem.


Mi az hogy mi legyen? Már együtt vagytok nem?


Tipikus női logika, ha nincs probléma akkor gyártani kell.


fúú

2017. okt. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Én kidobnám.Jó párkapcsolat csak 2 jó megbocsájtó közt lehetséges. Ezek a hosszú mosolyszünetek nem jó ónenek. Egy év pedig általában egy másik ember kiismerésére bőven elég kéne legyen.
2017. okt. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!