Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kene tennem? (leirtam alább)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem? (leirtam alább)

Figyelt kérdés

sziasztok! fel eve szakitottam kb baratnommel, akit nagyon szerettem (meg o is engem), vegul en vegeztem a kapcsolattal, nem is tudom mi nem ment, de nem volt az igazi.(akkor igy gondoltam). Azota most van masik baratnom de nem az igazi. egyszeruen nem ertekel ugy mint az eslo tette, talan nem olyan igazul, talan nem olyan oszinten, talan csak mashogy.. az elsovel sajnos megromlott kapcsolatunk, nem beszelunk, nem talalkozunk ami lehet h termeszetes nekem viszont eleg nehez. nem szeretnek vele osszejonni, csupan baratja lenni de azt azthiszem eleg mely szinten.

bocsi ha kusza de oszinten nem tudom mi legyen mit csijnaljak. most hogy massal vagyok, akivel sokkal jobban osszeillunk mindenki szerint kellene boldognak lennem, de vele meg egyszeruen annyira mindent megertettunk atereztunk.. meg azt tudni kell h az elsovel eszmeletlenul boldog voltam, nagyon sok vidamsagot hozott az eletembe, a legweirdebb viselkedesemet is szerette, most meg nem azt mondom nincs vidmsag es orom az eletembe de minden olyan mas, es talan nem annyira.

koszonom ha elolvasod segitesz megertesz

22f



2017. okt. 7. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Fél év az nem sok idő szerintem, még átfogod értékelni a dolgokat. Hamar ugrottál bele egy új kapcsolatba, talán azért, hogy elfelejtsd.

Az első szerelem mindenkiben különleges szerintem és felejthetetlen, de attól nem azt jelenti, hogy felűlmúlhatatlan. Most ez az új lány aki a barátnőd egyszerűen nem váltott ki belőled erős érzelmeket, de más ettől kiválthat.

2017. okt. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
es kellene fenntartani kapcsolatot? vagy sima vege lesz egyszer
2017. okt. 7. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az exeddel felesleges lenne. Pláne ha még van barátnőd neki se esne jól ha megtudná, hogy hírtelen az exeddel újra jóba lettetek. Az a kapcsolat úgysem lesz már a régi és csak a feszültséget generálnád vele.
2017. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen igazad van. nem annyira gondoltam bele, koszonom valaszaid
2017. okt. 8. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!