Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják a könyvmoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják a könyvmoly csajokat szürke egérnek itt sokszor, ha a valóságban nincs így?

Figyelt kérdés

Mármint itt az oldalon az "átlagos lány", "könyvmoly", "visszahúzódó", "szürke egér" mintha csak egymás szinonimái lennének

A valóságban meg rengetegszer előfordult, hogy pont akkor szólított meg egy jóképű srác (nem az én ízlésem, hanem a közízlés szerint jóképű), amikor épp nyilvános helyen könyvet olvastam várakozás közben.

(Valódi 1000 oldal és afelett könyvet, tehát nem egy tablettel/Ipaddal az ölemben ültem, és olvastam rajta valamit, ami akár könyv is lehetett volna)


2017. okt. 7. 09:49
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
afeletti
2017. okt. 7. 09:50
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Hát én értékelem, ha valaki olvas.

Szürke egér felfogás azoknak való, akik életükbe nem vettek egy könyvet sem a kezükbe. Utána meg irigykednek, hogy a másik többet tud náluk...

2017. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Mert felületesek.
2017. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Véleményem szerint aligha mérvadó, hogy itt az oldalon mi minek a szinonimája, hisz tudjuk, hogy ez egy külön világ :D


Egyébként örülök, hogy vannak még olyan emberek akik olvasnak könyveket. Elég ritka manapság.

2017. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 AchromaticSmarties ***** válasza:
95%
Szerintem eleve a kultúrát tartják unalmasnak. Ha "filmmoly" vagy "zenemoly" lennél, ugyanúgy szürke egérnek gondolnának. Ez mondjuk azért szomorú.
2017. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem olyanok tarthatják az ilyen lányokat "szürke egérkének", akik az ennél dinamikusabb szórakozási formákat kedvelik, és akik talán még egy könyvet sem olvastak el, és akik nem szeretnek/tudnak mélyebb gondolatokat megosztani egymással. Mondjuk azért nem teljesen mindegy, hogy milyen könyvet olvas a lány, egy Katie Fjorde féle "rózsaszín csipkés" romantikus regény eléggé eltorzíthatja a lány világképét. Ám még az is százszor jobb, mintha a telefonját nyomkodná. Úgy gondolom, az ilyen lányoknak értelmes gondolatok is járnak a fejükben, és valószínűleg beszélgetni is lehet velük a világ dolgairól. Nekem kifejezettem imponál az olvasás...
2017. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

Engem més sosem szólítottak meg olvasás közben, pedig mindig úgy utazom. Szerintem nem a könyv miatt szólítanak meg. Ha szép vagy, úgyis megtalálnak, ha nem, akkor olvashatod a háború és békét, az sem érdekel senkit :)

L

2017. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Szürkének pont nem gondolom. Volt barátnőm olyan, akinek a polcainak sok könyv volt, sosem olvasta őket mindig az internetről tájékozódott, elnagyolt, felületes ismerete volt. Persze nagyon okosnak gondolta magát. :-)
2017. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kapcsolják össze egyből az olvasást tudással és intelligenciával.

Én sokat olvasok, mégsem gondolom magam műveltnek.

2017. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Páromat könyvolvasás közben ismertem meg. Örülök, hogy nem az internetet és okostelefont bújja!
2017. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!