Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, hol van az a pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, hol van az a pont amikor a kedves udvarlás átmegy idegesítő nyomulásba?

Figyelt kérdés

Mi a különbség a kettő között?

Mi az a viselkedés, amire azt mondjátok hogy már sok lesz belőle, túlságosan nyomul?


2017. okt. 7. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem annyira a viselkedés számít, hanem az, mennyire tetszel-e neki. Ha nagyon nem tetszel, egy apró bók is zavarni fogja. Ha nagyon tetszel, akkor meg a sporthíreket is mondhatod, tetszeni fog neki.
2017. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Az első jól mondja. Ami egy jóképű férfitől kedves udvarlás, az egy rondától idegesítő nyomulás.
2017. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Az elsőnek is igaza van, de pl, ha tetszik a másik és szeretném megismerni, akkor is tud idegesítő lenni. pl, ha egyből 100 kérdést nekem szegez. Olyankor úgy érzem mintha nem is beszélgetnénk, hanem vallatni akarna. Vagy ha egyből a legszemélyesebb magánügyeimről kérdez, pl azt sem tudja hány éves vagyok, de már a szüleim válása érdekli. Ugyanígy zavaró, ha a legelején a közös esküvőnket tervezi.
2017. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Van igazság abban, amit az első mond, de velem volt már olyan, hogy nagyon tetszett a srác, mégis idegesítővé vált az udvarlása.

Két találkozás után (ebből egy a megismerkedésünk, egy pedig egy randi, amin még csók sem volt) már a barátnőjeként hivatkozott rám, az apjának küldözgetett rólam fotókat, nyaralást akart foglalni (októberben).


Nagyon tapadós volt és elijesztett..

2017. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen talán nekem is azon dől el a dolog, hogy mit mikor csinál. Tehát ha 2 randi után feleségül akar venni, vagy még nem is randiztunk, de már bemutatna a szüleinek, az már az idegesítő kategória. Vagy ha minden nap minden percében zaklat, hogy hol vagyok, mit csinálok, találkozzunk stb. Van életem, nem vagyunk összenőve, pláne nem 2-3 randi után. Ami még nekem az idegesítő nyomulás kategória, az a folyamatos ajándékozás, ajnározás, talpnyalás stb. Engem ne halmozzon el semmi fölösleges hülyeséggel, mert nem imponál.

De természetesen abban is van igazság, amit az első válaszoló mond. De inkább a "kudarc" elviselése nálam a fő szempont. Ha a tudtára adom, hogy nem szeretnék tőle semmit (akár pár randi után is), akkor fogadja el, és ne próbáljon még jobban nyomulni, hogy hátha megtetszik, mert nem fog.

2017. okt. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fèrfi vagyok de válaszolok. Van a klasszikus vicc ha egy nő nemet mond az vagy nem vagy igen! Fel kell ismerni a nemet, kéreti magát tehát igen a nem, vagy hàta közepère se kîván akkor nem a nem!!! Előbbi esetben várja az udvarlást tehát sárga a làmpa lehet mèg zöld is piros is...utóbbiban piros. Túlságos nyomulás kb amikor a bélgàzàra is azt mondod, hogy ilyen jó illatot mèg nem èreztél...tehàt túlzott bókolás!
2017. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!