Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős férfi érdeklődik irántam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfi érdeklődik irántam? Nem látom tisztán a helyzetet.

Figyelt kérdés

Kb. négy hónapja ismerkedtem meg egy harmincas évei elején járó nős férfival, aki ráadásul orvos és van 3 gyereke. 10 évvel vagyok nála fiatalabb, egyetemista 21L.

Első pillanattól nagyon vonzónak találtam, de mivel tudtam hogy felesége és gyerekei vannak, kizártnak tartottam, hogy "szemet vessek" rá.

Nagy meglepetésemre a szimpátia kölcsönös volt, elkezdett intenzíven érdeklődni irántam, egyre többet beszélgettünk, napi szinten jelen lettünk egymás életében. Nagyon furcsa volt nekem, hogy esténként velem vált sms-eket, mire kiderült, hogy a feleségével nem alszanak együtt, egy szobában és nincs minden rendben a házasságukkal. Elmesélte nekem, hogy 16 éve vannak együtt, 6 éve házasok, ebből neki éveken át volt egy viszonya a kolléganőjével, aminek már elvileg vége. Szokásos duma, a feleség nem tolerálta az állandó ügyeleteket, a stresszt, stb, mire a kedves kolléganő szépen odaédesgette magához.

A történet engem érintő oldala, hogy nőként érdeklem őt, elmondása szerint nagyon kíván, folyamatosan hiányzom neki, azt is mondta hogy szeret engem. nekem nagyon jól esnek ezek a dolgok, a bókok, kedvességek, a szakmai előmenetelemben is vonzó lehetőség lenne, mivel én is orvosi pályát választottam, viszont nem szeretnék becsapható lenni.

Tudom, hogy valószínűleg sosem fogja elhagyni a családját, én viszont nem szeretnék nős férfi szeretője lenni.

Ha csak meg akart volna fektetni, arra lett volna alkalma hogy kiderüljön, de nem így történt. Sokkal inkább érzelmi a dolog, mint testi, viszont tudom hogy nagy butaság lenne beleszeretni ilyen körülmények között.

Az lenne a kérdésem, hogy mi ebben a játszma? ha nem akar megfektetni, nem akarja elhagyni a családját hogy velem lehessen, akkor mi a francért kel és fekszik azzal, hogy nekem írogat, szabadidejében videobeszélget velem vagy éppenséggel meglátogat az egyetemi városomban? Mit akar tőlem?

ÉS főként mi lenne az aranyközépút számomra, hogy megmaradjon annak az érzése, hogy valakit ennyire érdeklek, de mégse váljak a szeretőjévé.

A történethez hozzátartozik az is, hogy épp a találkozásunkkor hagyott ott engem az akkori párom egy másik nőért, talán ezért mentem olyan könnyen bele hogy beszélgessek egy számomra tiltott férfival, mert iszonyúan jól esett hogy érdeklek valakit, pláne egy sztárdokit a maga 10 év előnyével.



2017. okt. 7. 11:44
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit akar, nem tudom, de ha belebonyolódsz, valószínűleg nem fogsz jól kijönni belőle. Ha olyan tökös a doktor úr, váljon el, vegye magához a három gyerekét, vagy utalja a fizetése felét gyerektartásra, és máris élhettek holtodiglan, holtáiglan, vagy amíg nem jön egy újabb fantasztikus nő.
2017. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Kedves első! Én is pontosan így gondolom.

Mivel elég fiatal vagyok és tapasztalatlan etéren, ezért kérem mások szemszögét is, mielőtt beleesnék bármilyen hibába is.

2017. okt. 7. 11:53
 3/41 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon buta vagy. Olvasd a sajat kerdesedet. Semmi misztikus talany nincs itt. Doki bacsi megint unatkozik, most epp teged akar teleloni, nem pedig a regi koleginat.
2017. okt. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Akkor miért nem tér a lényegre, hogy egyenesen közölhessem vele, hogy nem leszek egy a kalandjai közül?

Miért viselkedik úgy, hogy érzelmileg kezdjek kötődni hozzá? Számomra ez a furcsa.

2017. okt. 7. 11:59
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha azt mondana, hogy "gyere at holnap 3-ra, asszony dolgozik, kolykok nagyinal, es hozzal kotont is, mer' romma leszel kefelve!", akkor mit mondanal? :"D. Ne legyel mar ennyire naiv. Epp most van elhuzogatva elotted a mezesmadzag, mielott teged huzogatna :").
2017. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
89%

Feltehetően könnyed szexet akar egy fiatal nővel, akivel egy kicsit kizökkenhet a 3 gyermekes családapa szerepből.


Elképzelhető persze az is, hogy csak haverkodik veled, de nem sok esély van rá. A többi dologba nem mennék bele, mert végképp spekuláció volna.

2017. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Elmondása szerint ellenzi az egyéjszakás kalandokat és neki sosem kellett egy nő csak azért..

El lehet hinni ezt egy férfinak? tényleg ennyire naív dolog lenne?

2017. okt. 7. 12:07
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Mert így nem feltétlenül fogod elküldeni. Ennyire egyszerű. Neki meg van ideje. Ahogy mondtad, ha egyből a lényegre tér elhajtod, ezért most játszik, hogy ne hajtsd el, amit érzelmi manipulációval ér el.
2017. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
81%

A "nem akarok tőle semmit" állapottól eljutottál addig, hogy már ennyire birizgálja a fantáziádat a dolog, hogy egy kérdést is megér.

Amúgy az a te lelkivilágodról is képet ad, amikor egy harmincas dokit, aki kb. pályakezdőnek számít, kis túlzással, már "sztárdoki" státuszba teszel.

Egyébként nem tudom, miért húzza az agyadat, talán tényleg kötődik hozzád, de az is lehet, hogy tudta, hogy addig nem lesz veled semmi "egyéb" programja, amíg érzelmileg nem leszel a markában. Lehet, hogy az elején visszautasítottad volna, de jó úton haladsz, hogy eljuss oda, amikor már nem érdekel a dolog, és belemész a hitegetett szerető szerepébe, ami jó dolog pár évre, mármint neki.

Viszont, visszatérve a te lelkivilágodhoz és énképedhez, két idézet tőled:

1: "Tudom, hogy valószínűleg sosem fogja elhagyni a családját, én viszont nem szeretnék nős férfi szeretője lenni. "

--Akkor miért is mész bele a játékba eddig?

2: "mi lenne az aranyközépút számomra, hogy megmaradjon annak az érzése, hogy valakit ennyire érdeklek, de mégse váljak a szeretőjévé."

--Ez pedig a teljesen érthetetlen gondolat, egyben válasz az előzőre.

Ennyiből arra következtetek, hogy veled is baj van, amit ő észrevett, és talán te is tudatában vagy, de mégsem tudsz tenni ellene. És ez így fog menni, egészen addig, amíg te leszel a "hivatalos" harmadik fél az egészben.

2017. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a célja,hogy érzelmileg kötődj hozzá. Átéltem én is ilyet,sajnos. Én rossz döntést hoztam, de Te sok szenvedéstől és kihasználtságtól megóvhatod magad.
2017. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!