Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire van arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire van arra esély, hogy tényleg akar tőlem valami komolyabbat? (Srácok válaszát várom főleg)

Figyelt kérdés

(Nyilván én azt szeretném és ezért lehet nem látom tisztán)


Kollégista vagyok egyetemen . Van egy srác, aki elkezdett érdeklődni irántam egyik este, és hajnalig együtt voltunk. Persze csak titokban, mert én előző félévben együtt voltam egy másik kolis sráccal és ők nem azt akarom mondani, hogy jó barátok , de haverok, mint ahogy mindenki mindenkivel a koliban.

Ezért ő mondta, hogy nem nagyon szeretne előtte semmit csinálni. Szval ha ő is ott van, akkor úgy viselkedtünk, mint akik csak kolis társak és ennyi.

Ez így ment 2-3 hétig. Elhívott sportolni, különböző helyekre. De sosem kettesben, mindenhová jöttek velünk haverok is. Ha nem ivott nem közeledett. Egyedül titokban megfogta a kezem, a háta mögé rakta és úgy fogta, vagy csak titokban cirógatta a kezem. Múltkor elmentünk egy ilyen aquaparkba többen és mikor a jakuzziban voltunk, akkor is a kezemet kereste és egyfolytában a lábamat simogatta a lábával. De mások előtt semmi. Egyszer simogatta meg a fejem a szaunában és ennyi. Egyszer aludtam nála, de mondtam, hogy tesi nem lesz semmi, mert akkor nem alszok itt. Mondta, hogy nem nem, csak aludjak vele. És úgy bújt, mint valami szerelmes kiskutya, nagyon aranyos volt. És tényleg nem akart rám mászni . Aztán igazából egy hete kb kiborult a bili és exem rájött, hogy ezzel a sráccal kavarok, mivel egy klubba egész este együtt voltunk, és fülest kapott . Akkor engem is elküldött a sunyiba és mondta, hogy a srácot is el fogja küldeni. De végül úgy tudom nem beszélt vele.

Azóta igazából mi ezt megbeszéltük a sráccal, rá is kérdeztem, hogy tulajdonképpen mi van köztünk. De csak annyit mondott, hogy hát jól érezzük magunkat nem?

Aztán pár napra mondta rá, hogy kerülni akar kicsit most exem miatt, de nem akar megbántani.


Közben én rájöttem, hogy többet akarok tőle. De mióta volt ez a veszekedés annyira sokat már neten se beszélünk nemhogy személyesen. Persze ha elmegyünk valahová, állandóan szemmel tart, de nem jön oda hozzám.


Már 3 napja nem beszéltünk, mikor gondoltam akkor most már tudni akarom mi van. Felmentem hozzá beszélni, kérdeztem, hogy még mindig kerül-e és mondta nem és nem akar. És hogy miért fél az exemtől mert engem annyira nem érdekel, hogy mit gondol és mondta, hogy de őt se.

Nem tudtam belőle kiszedni semmit. Viszont ilyen apróságokat észrevettem, ami lehet csak nekem esett jól . PL facen első vagyok a chat listáján, akik ugye elérhetők, vagy adtam neki korábban egy általam képviselt diákszerv matricáját, az a telefonja hátulján van felragasztva. Illetve miközben beszélgettünk, REMEGETT. Remegett a keze. Ezek szerint előadta lazán, de valahogy mégis jelentett neki valamit.


Fúú hosszúra húzom, de most már leírom .

Annyit kell tudni a srácról, hogy eljátssza a lazit, de függ a haverok véleményétől és egy nagyon érzelmes gyerek lenne, de sokat akar mutatni kifelé. Ezért én azt gondolom, hogy akarna valamit, csak nem meri felvállalni vagy maga se tudja, hogy még mit akar.


A kérdésem a következő lenne:

Amit ugye fent feltettem.

Illetve jó ötlet lenne-e neki elmondani, egy ilyen fiúnak, hogy én többet érzek ennél a szerencsétlenkedésnél?

Vagy mit csináljak? Beszéljek vele? Az a baj, hogy most már jelent nekem annyit, hogy meg akarjam beszélni ezt, de barátnőm mondta, hogy a fiúk nem ilyenek és inkább kerüljem. De egyszerűen nem megy már.


Segítsetek mit csináljak!

22/L



2017. okt. 7. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem mit kell ezen ennyit tökölni. Szeretnél tőle többet és nem elég ami most van? Akkor beszélj vele, kérdezz rá, mondd el neki. Két dolog történhet: rákapcsoltok és haladtok előre vagy elmenekül mert neki jó ez az Izaurás nyűglődés. Akárhogy is, te fogsz minkét esetben jól kijönni. Ha menekülne a srác, akkor legalább hamarabb kibukott a dolog.
2017. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Fekudj le vele.
2017. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszik akk minek titkolod? Ideje felnőni cicus
2017. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fuuu b.meg, ki a fast érdekel mit parádézik az exed! Odavan érted a srác hát kapd már össze magad és lassan próbálj meg felnőtt módjára viselkedni, jó tudom még csak 22 vagy de akkor is...
2017. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elmondhatod neki, hogy te mit gondolsz, és kérdezd meg, hogy ő hogyan képzeli a dolgokat veled kapcsolatban. Ha kiderül, hogy akar valami komolyabbat is, akkor hajrá. Ha viszont bizonytalankodik ezek után is, és a haverjai alakítják a döntéseit, akkor nem fogsz sokat veszteni vele.

Azt még a végére megemlítem, hogy sosem értettem ezt a "mit szól hozzá az ex?" dolgot.

Engem egyáltalán nem érdekelnek a másik exei, és kapcsolat szempontjából a sajátjaim sem. Csak azért, mert ismerek valakit, az miért ne jöhetne össze azzal, akivel már nem vagyok kapcsolatban? Ez nagyon gyerekes, és sokat elmond az egykori, vagy a következő párod jelleméről.

2017. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Itt úgy látom, nem én vagyok a gyerek. Én akarom megbeszélni, és én fel tudnám vállalni. Nem engem érdekel mit gondol az exem, hanem őt és ő nem meri felvállalni.

Nem tudom, hogy kezdjek bele...nyilván fontos nekem az egész nem akarom elveszíteni, mert túlkomolykodom, mert őszintén szólva attól félek, hogy lehet, hogy ebből kialakulhat még valami, de most elé állok ezzel a fekete-fehérezéssel, akkor meg lehet, hogy egy ilyen fiút, mint ő elijesztem. Ez nem lehet?

2017. okt. 7. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Elijeszted? Akit el lehet ijeszteni az nem is akart tőled semmit sem igazán. Ha szimpatikus valaki és azt mondja, hogy többet akar, akkor nem hogy megijedek hanem én is rákapcsolok. Normális esetben ez így megy.

Vagy kerülgethetitek még egymást, hátha valaki lép valamit egyszer talán...

2017. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, most megzavartál. Ki a felnőtt és ki a fiú ebben a történetben?

Tegyük fel, hogy te vagy a felnőtt lány a történetben, hiszen ezt írtad. A másik fél pedig egy fiú, aki gyerekesen viselkedik, a haverjai véleménye miatt hezitál egy kapcsolaton, és szerinted megijedne, ha elbeszélgetnél vele arról, hogy mi legyen.

Tehát te, a felnőtt nő, egy ijedős gyerekkel szeretnél kapcsolatot kezdeni. Nem ellentmondásos ez egy kicsit?

2017. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!