Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem, hogy ilyen lettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem, hogy ilyen lettem?

Figyelt kérdés
Véget ért még tavasz végén egy kapcsolatom, ami nagyon megviselt. De nem volt időm feldolgozni a dolgot, mert visszajött egy olyan férfi akibe régebben nagyon szerelmes voltam. Elkezdtem vele ismerkedni, de nem alakult túl jól. Többet láttam bele, neki nem volt ideje rám stb. stb. Kiégtem utána teljesen, akkor kezdődött el ez a lefelé csuszás. Én régebben hittem a párkapcsolatokban, szerelemben meg hogy engem is megtalál és én is boldog leszek majd valaki oldalán aki viszont szeret. Egyre inkább úgy gondolom ez nem igaz. Nem sokkal utána letöltöttem egy mobilos társkeresőt és nem érdekelt semmi. Pofátlanul beboroztam egy sráccal és egymásnak estünk az első randin. A másik sráchoz átmentem, főztünk és nála is ez volt. Mentségemre legyen szólva hogy egyik sem akart komolyat. Én régebben azt gondoltam, hogy én ilyet nem tudok. Érzelemmentesen nem megy. De most már annyira minden mindegy alapon működök, hogy csak azért van lelkiismeretfurdalásom mert nem így neveltek és tudom ha szüleim tudnák, akkor falnak mennének. Viszont minden egyes ilyen egyéjszakásnál azt érzem csak, hogy végre nem érzek semmit. Nem ejtenek pofára, nem fáj már annyira ha nem keresnek. Úgy érzem hogy én irányítom az érzelmeim ugyanakkor el vagyok keseredve, hogy nincs olyan akivel tartós kapcsolat is lehetne. Szerintetek mi ütött belém hogy olyan vagyok mint egy k...rva? Első barátom is felvette velem újra a kapcsolatot, vele is lefeküdtem. És végre én tudtam azt mondani, hogy nem érzek már semmit. Mégis...tudom nagyon jól hogy ez így nem biztos, hogy helyes út. Volt már valakivel ilyen? Kifordultam magamból teljesen
2017. okt. 7. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt.


Ez az, amikor az embernek nincsenek rendben a lelki dolgai, és egyik hibából a másik hülyeségbe esik.



Ha felismerted a problémát, akkor a legjobb megoldás, hogy lelassítasz. Magaddal foglalkozol, és nem a párkereséssel, rendbe rakod a dolgaid, egyenesbe jössz, tisztázod, hogy mit akarsz a másik nemtől, milyen ember jöhet szóba, és ha ez megvan, akkor tiszta lappal tudsz ismerkedni.



Ez persze nehéz, mert dolgozni kell rajta, és nem 2 hét alatt szokott eredményt elérni az ember, nekem majd egy év kellett egy ilyen hülyeségből-hülyeségbe periódus után .

2017. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
K..va lettel, de miert baj ez? Meg penzt is kereshetnel vele.
2017. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is volt ilyen időszakom, több is. Nekem sem volt egyszerű a lelkivilágom akkoriban....de nem bántam meg. Átéled ezeket az élményeket is, aztán ahogy múlik az idő, eleinte csak egyszer-egyszer eszedbe jut, majd egyre többet gondolkozol el azon, hogy mire vágysz, mi a fontos. Nekem ezután az időszak után jött az a szakasz, hogy sem komoly, sem egyéjszakás kapcsolat nem érdekelt már. Tökéletesen elvoltam magammal, megismertem magam még jobban. Később kezdtem érezni, hogy hiányzik valaki, akkor regisztráltam én is társkeresőre, és a millió gyökér között találtam valakit, akivel izgalmasak voltak a randik, órákon át csak beszélgettünk, majd három hét után megkérdezte, hogy összeköltözünk-e, és azóta is együtt vagyunk.
2017. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 Tudom milyen férfit akarok magam mellé és azt is tudom az eddigi kapcsolataimba mit hibáztam. A gond az, hogy nincs olyan aki ugyan úgy határozottan tudja mit akar. Többség csak sodródik, majd lesz valami hozzáállással és nem képesek tenni semmit sem egy kapcsolatért mert az kényelmes. El vagyok keseredve, mert úgy gondolom egyre kisebb az esélye olyat találni aki szintén megállapodna és nem csak szállna virágról virágra. De köszönöm a válaszod, látszik hogy tudod miről beszélek :)


#2 Én olyan vagyok most amilyen, ez változhat és ezen vagyok hogy változzon. De az hogy te olyanba rúgsz, aki most alapból a földön fekszik, na ez olyan dolog, ami nem fog változni. A rosszindulat csúnya dolog. Sz.r életed lehet. Egy kicsit sem vagy jobb nálam.

2017. okt. 7. 15:52
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 De jó ilyet olvasni :) Remélem, hogy én is átlendülök ezen. Köszönöm a válaszod.
2017. okt. 7. 15:53
 6/12 anonim ***** válasza:

"A rosszindulat csúnya dolog"

Ebben nem volt semmi rosszindulat. Miert ne elhetnel olyan eletet amilyet akarsz? Ugy dontottel ilyen eletet elsz, mert ez a jo neked, akkor minek valtoztatnal?


Elotte mindenki csak pofara ejtett, mindenkiben csalodtal, minek ternel vissza ehez?

2017. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Én is pont ezt a korszakom élem, másodszor életemben.

Nálam is sok az érzelmi zűrzavar. Gödörben vagy te is és nincs jobb ötleted. De majd amikor ettől is besokallsz, tisztán látod majd az egészet.

Fontos, hogy ne iteld el magad ezekért. Ez is te vagy, ebben a rossz lelki állapotban is. A negatív érzéseket ugyanúgy meg kell élni, mint a csodálatosakat.

2017. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 A pénzért is csinálhatnád megjegyzés volt rosszindulatú és az hogy azt mondod emiatt k..rva lennék. (a %-ból ítélve te voltál az a válaszoló)


Másik válaszolónak köszönöm az érdemi hozzászólást. Kicsit megnyugtat, hogy mással is volt így és hogy átmeneti állapot.

2017. okt. 7. 16:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy "olyan vagyok, mint egy k..va.". Akkor miért baj, hogy a válaszadó is leírta a nyilvánvalót? Egyébként meg érthető az elkeseredésed, vannak szar időszakok az ember életében, és mégha az a tökéletes holtomiglan-holtodiglan szerelem nem is létezik, lehet normális társat találni, te is fogsz, de egy időre hagyj fel ezekkel a "randizgatásokkal", és tedd rendbe magad.
2017. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#10 Ne lovagolj a szavakon. Úgy értettem, hogy mintha, de nem úgy hogy az is vagyok. Magamra azt mondok amit, mástól nem esik jól. Az a válaszoló meg a lek..rvázáson kívül nem írt semmit sem, ami hasznos lenne csak hozzá is tette hogy akár pénzért is csinálhatnám. Ez se nem jó tanács se nem segítség csak gúnyolódás. De tényleg ezt kell megvitatni tanács helyett? Amit utána írtál az legalább értékelhető hozzászólás.
2017. okt. 7. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!