Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak ti ezt ertitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak ti ezt ertitek?

Figyelt kérdés
Julius kozepen volt egy egyejszakas kalandom, szegyen nem szegyen. Elkonyveltem magamban, hogy ez ennyi volt. Ami furcsa a tortenetben, hogy keressuk egymast azota is! Hozza kell tennem, hogy o Becsben lakik. Tobbszor beszeltuk hogy talalkozunk, de sose jott ossze. De azota is ir, erdeklodik felolem, ha nemis mindennap, de minden harmadnap beszelunk. A kerdesem miert? Ha tobbet akarna nyilvan megoldana a talalkozot.. akkor meg? Annyira nem tartalmas a beszelgetesunk, hogy ha megszakadna fajna.
2017. okt. 7. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak párszor szívesen kufircolna még veled. Nem tudom, ha meg akarna ismerni, ennél jobban teperne szerintem.
2017. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs ha nőként írok de tartalék vagy. Jó veled beszélgetni, addig is tartja a kapcsolatot és ha ne adj Isten mégis csak feléd jár, akkor mint régi jóbarát be ugrik hozzád nosztalgiázni. Ne keríts neki nagy feneket, ha akarna többet akkor találkozna veled. De neki ez így kényelmesebb.
2017. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azota sem talalkoztunk!! En nem agyalok tulsagosan ezen csak furcsanak talalom. Azt gondolom boven akad neki no, ezert sem ertem minek utazgatna tobb mint 400 km-et egy laza szexert. Ez nem eri meg.
2017. okt. 7. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
#3 Nem fog utazni. El ne hidd már. Rengeteg az ilyen fotel chates ember aki társaságra vágyik, de nem fizikálisan. Lehet te is ilyen funkciót töltesz be. És tényleg ha arra járna amerre laksz, már várja is valaki. Csak heti pár mizu meg pár érdeklődő szöveg. Fenntartja a kapcsolatot mert ez még energiabefektetési szempontból megéri. Nem olyan nagy áldozat mint folyton utazgatni. Ha megunja majd eltűnik.
2017. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :) ment a zold kez
2017. okt. 7. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!