Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki kitartó, akkor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kitartó, akkor az bejön az udvarláskor? Milyen hatással lehet egy srác egy csajra, ha kitartó és bókolna neki sokat?

Figyelt kérdés
Ha most beszélgetőtársak vagyunk, aztán szeretnék többet is, mert nagyon tetszik nekem, akkor ez imponáló lehet, hogy látja, hogy nem csak egy pár dugást akarok tőle, hanem egy komoly kapcsolatot? 21/f

2017. okt. 7. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha bejon a srac, akkor imponal de akkor eleve nem turaztatom, ha nem jon be, akkor idegesito. Nem a kitartasa fogja szimpibbe tenni, az biztos.
2017. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha már egyszer elutasítottam, akkor értse meg, hogy nem akarok tőle semmit, és ne nyomuljon mégjobban. Meg úgy alapvetően én nem nagyon szeretem ha valaki rengeteget bókol meg folyton ajnároz stb. Nekem annyira mű. Meg ha a külsőmet dicséri, abból egyből azt gondolom, hogy a szexre megy. De amúgy ha állandóan nyomja a bókokat, nekem az jön le, hogy nagyon meg akar dugni, nem pedig az, hogy komoly kapcsolatot szeretne. Ezer más módja van egy nő meghódításának.
2017. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy nem ez lesz az elsődleges szempont, de ha nem lenne pasid, haverként beszélgetnénk, viszont tudnád, hogy bejössz nekem, akkor is így vélekedni? Tehát ez csak egy ilyen sokadik szempont lenne.
2017. okt. 7. 17:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, 2. kommentelő? Mikkel lehetne meghódítani?
2017. okt. 7. 17:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem sokat számít ez. Írhatsz verset, adhatsz szerenádot, ha nem vagy elég jó csávó nála akkor ezekkel sem jutsz előrébb. Ha kellesz neki és már tudja, hogy te is bejössz neki akkor meg nem nagyon kell puncsolnod, előbb utóbb úgyis összejöttök, közelebb kerültök egymáshoz bókok nélkül is.

Száz éves legendák ezek a kitartónak kell lenni, bókolni kell sokat stb.

Több sikert elérnek azok akik áthívják filmezni a csajt.

2017. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Az én ismerőskörömben van egy pár. A fiú egy évig udvarolt a lánynak és ezután összejöttek. Ennek 5 éve és most is nagyon boldogok együtt. Nem ismerem a körülményeiket,de azt tudom,hogy nagyon szép pár.
2017. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha helyes pascsika vagy, működni fog, ha nem, akkor rádhívja a rendőrt.
2017. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2017. okt. 7. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem pedig észre (magamon, és több barátnőmöm), hogyha egy fiú kitartó akkor az már növeli az esélyeit még akkor is, ha alapból annyira nem jön be...

De ha beszélgettek, akkor már biztosan sejted, hogy te mennyire tetszhetsz neki.

2017. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos annyira nagyon nem, mert utalgat, de nem egyértelműen és nem úgy, hogy aztán az motiváljon és fixen lássam át az egészet. Meg van, hogy egy sort ír, másodszor regényeket. Néha nagyon sokat viccelődünk, aztán pedig lelkiznem kell vele vagy még azt sem akar, mert egyből egy kis apróság miatt lehangolódik... :/
2017. okt. 21. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!