Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a 20-25% testzsír sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a 20-25% testzsír sok egy fiún?

Figyelt kérdés
Egészségesen étkezek, sportolok, de mióta elkezdtem szedni az antidepresszáns, felszedtem 10 kilót. Nem kérek szánakozást, őszintén! :)

2017. okt. 7. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Sok. 15% a maximum nekem.
2017. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Itt láthatjátok a testzsírokat, de rajtam jóval több izom van.

[link]

2017. okt. 7. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne az :) Szeretem, ha jól meg tudom ölelni a másikat, hozzá tudok bújni (volt vékony barátom, azért mondom, mert nagyon rossz érzés volt). Nekem így is szexi és férfias tud lenni valaki, szerintem ha nem elhagyod magad, hanem odafigyelsz, akkor semmi probléma nincs ezzel.
2017. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Nekem mackos pasim van es imadom :) volt vekony pasim is de mackos sokkal jobb es ferfiasabb :) Míg egy non sztem gusztustalan a nagy hájtomeg egy ferfit sztem ferfiassá tesz :) 26N
2017. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4.: a nagy hájtömeg férfin is az, az meg, ha egy nő husisabb, még nem teszi undorítóvá ;)
2017. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sok.
2017. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csúnyán kövérnek azért nem mondanám magam. Sokat számít a csontozat és az izomtömeg. Privátba küldök képet annak, aki szeretné.
2017. okt. 7. 22:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondold át meddig kell szedned, mennyire fogsz elhizni, mennyi idő lesz utána mig lefogysz, tudsz e gyógyszer helyett gyógynövényt használni, vagy pszichológussal megoldani a gondod. Mitől vagy depressziós?
2017. okt. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!