Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek közönsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek közönséges, ha egy nő nem hord melltartót?

Figyelt kérdés

Úgyis alig van mellem, ráadásul kényelmetlen.

Ti elvárnátok a barátnőtöktől, hogy viselje?


2017. okt. 7. 20:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
Nehogymar egy pasi mondja meg neked, mit hordj vagy mit ne :DDDD
2017. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem megmondja, csak megvan róla a véleménye.
2017. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
2# Es kit erdekel? Nekem is megvan a velemenyem a kilogo alsogatyarol, megis leszarom a viseloiket, ha nekik igy jo, legyenek boldogak.
2017. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a jelenlegi civilizált társadalom szerint közönséges, de én is utálom. Jobb lenne 1970 körül élni.
2017. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
Nem közönséges
2017. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
61%

Én mindig nagy örömet lelek abban, ha random megpillantok két üvegvágót ahogy próbálják átszúrni a textíliát. Felvidít minden alkalommal.

Szóval engem nem zavar, ha nincs melltartója, sőt.

2017. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%

Adottság kérdése.


Ha nem akarnak kiesni a mellei 2 percenként a ruhából, akkor semmi bajom nincs vele.


Viszont arra vigyázzon ilyenkor, hogy ne legyen picit átlátszó sem a ruha, a múltkor egy kolléganőmön (szintén kis keblekkel) nem volt melltartó, viszont tökéletesen látszottak a sötétebb mellbimbói a fehér blúz mögött

2017. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nagyon figyelemelterelő és komolytalan. Ettől függetlenül a férfiaknak tetszeni fog, az biztos, csak nem azt fogják benned látni, amit te szeretnél.
2017. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

De miért olyan nagy dolog a mellbimbó látványa? A férfiaknak is van.

A nyakig feltolt cicik és a nadrágból kivillanó farpofák teljesen elfogadottak.

2017. okt. 7. 20:42
 10/32 anonim ***** válasza:
40%
Nem, de nyáron sok olyan nőt látni így akiket legszívesebben a muszlim nők ruházatában látnál és hamar letornázzák a napi libidót.
2017. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!