Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl kisajátítós vagyok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kisajátítós vagyok, vagy jogos az elvárásom?

Figyelt kérdés
Ha valakivel elkezdek randizgatni, és már túl vagyunk pár találkozón, akkor iszonyat bunkóságnak érzem, ha napokig(tehát minimum 2-3 napig) nem keres, vagy nem válaszol üzenetemre. Ilyen után nemis szoktam többet beszélni az illetővel, mert úgy veszem, hogy nem érdeklem eléggé, vagy fűzöget másokat is, én meg a polcon vagyok, és kedvére lekap onnan, vagy úgymond talonban tart. Ha engem valaki igazán érdekel, sose hagynám válasz nélkül órákig az üzenetét, főleg úgy, hogy még online is vagyok többször. Ez jogos elvárás? Szerintem a kölcsönös tisztelethez ez is hozzátartozik.

2017. okt. 7. 20:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Jogos.
2017. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki érdekel, akkor vele beszélek, nem mással. Szerintem ez így normális.
2017. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
sztem két-három nap nem olyan vészes
2017. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#3 így olvasva persze nem tűnik soknak 2-3 nap, de mikor már érzel valaki iránt valamit...akkor az bizony rengeteg idő :D Főleg, hogy előtte mondjuk minden nap keresett.
2017. okt. 7. 21:08
 5/25 anonim ***** válasza:
56%

Van akinek elég heti 1x beszélni :)

vagy elronthattál valamit

2017. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

#5

Szerintem te inkább nézd az eredeti nyelvű filmjeidet.

2017. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
#5 milyen kapcsolat az, ahol heti 1x beszélnek a felek? :D Amúgy osztom, amit írtál privátban, én sem vagyok az a típus, akit talonban lehet tartani. Vagy én kelljek neki, vagy más, de nincs középút :D
2017. okt. 7. 21:13
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

Nyugdíjas :)

6-os ne haragudj nem érdekel a véleményed

2017. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jogos.
2017. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
A heti egy beszèlgetèst kevèsnek tartom abban az esetben, ha alakulóban van egy kapcsolat. A távolabb èlő barátaimat sem hanyagolom egy hètig...
2017. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!