Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számítanak a ruhák egy lányon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítanak a ruhák egy lányon?

Figyelt kérdés

Igaz a mondás, hogy aki szép, vonzó a kisugárzása, az kis túlzással zsákban is figyelemfelkeltő, vagy valóban számít, mit visel?


Vonzóbb egy lány így:

[link]

[link]



Mint mondjuk így:

[link]

[link]


2017. okt. 7. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken a képeken mindegyik lány csinos.
2017. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Számítanak, de az ízlés az eltérő


Pl az első 2 ruha nekem nem tetszik, a harmadik vonzó.


Szeretem a smart/business casualt, szeretem a sportosat is, de pl a mai tiniknél divatos szakadt farmer mánia nagyon nem jön be.


Azt szeretem, ha egy nő egyszerűen, és ízlésesen öltözik, de egy famer-póló sem zavar a mindennapokban

2017. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem számítanak. Legalább számomra nem.
2017. okt. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha jó alakja van egy lánynak akkor minél jobban kiemeli ezt egy ruha (ergo feszülőbb, testhez simulóbb) az vonzóbbá és figyelemfelkeltőbbé teszi. Nincs ebben semmi ördöngősség.
2017. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Részemről igaz a mondás.
2017. okt. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem számít
2017. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Hétköznapokban senki nem öltözik úgy, mint az 1-2. képeken...
2017. okt. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy alakodhoz válaszd a ruhát, van ami amúgy jól néz ki, de rajtad nem biztos, vagy va ami jól áll neked, de másnak nem.
2017. okt. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez is igaz, amit utolsó ír.


Sok nő választ ruhát magazinok, vagy mindenféle netes divatblogger megmondóemberek képei alapján.


Pedig ami jól áll egy tipikus nagyon magas, nagyon vékony, se fenék, se mell nőnek, az általában nem fog jól állni egy inkább mediterrán típusúnak, és fordítva.


De nem csak a fizikai paraméterekhez érdemes választani, hanem a stílushoz is.


Találkoztam randin lánnyal, aki egy olyasmi magassarkúban billegett, mint az első képen, fényévekről látszott rajta, hogy maximum életében 2x van rajta ilyen cucc.

Nem szabad másnak tűnni, mint ami vagy, ha a hétköznapokban farmer-pólót hordasz, akkor nem egy randira kell felvenni a blúzt a sötét blézerrel, és a szoknyával, mert minden bajod lesz vele.

2017. okt. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Naná, hogy számítanak, de a képeiden mindegyik lány csinos.


Ha elnyűtt trapézos farmerben lennének kapucnisfelsővel zenekaros pólóval és olyan igazi bumszli lapos őszicipőben, a szépségkirálynők mellé sem ülne senki a buszon.


Ugyanígy neccharisnyás tornacipős pcsagatyás lakkfűzős szépségkirálynővel sem sétálna senki szívesen az utcán.


Addig nemszámítanak a ruhák, amíg csak kismértékben térnek el az átlagtól jó vagy rossz irányba.


Én sem mennék sehova papucsos melegítős zakót és inget viselő férfival.

2017. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!