Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válaszolnátok pár kérdésre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszolnátok pár kérdésre? Főleg szülők?

Figyelt kérdés

Persze más is válaszolhat, csak kíváncsi vagyok, hogy nálatok ez hogyan zajlik.

Adott, hogy a fiatok, vagy lányotok, aki már nagykorú, de otthon lakik veletek.(Tegyük fel, hogy dolgozik, vagy mondjuk tanul.)


Milyen gyakran jöhet hozzátok a barátja, vagy a barátnője?

Beleszóltok/ Beleszólnátok abba, ha minden nap találkoznának mondjuk munka után/ előtt(attól függ, hogy dolgoznak pár órára?

Jöhetne hozzátok a fiú, vagy a lány?

Baj lenne, ha mondjuk hetente egyszer, vagy kétszer egy délután ott lenne?

Milyen gyakran aludhatna ott később?

Baj, ha minden nap találkoznának pár órára?

(Még nem élnek együtt, de tervezik majd a későbbiekben.


2017. okt. 8. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gyerekként válaszolok. Mostani párommal 24 éves korom óta vagyunk együtt, akkoriban épp otthon laktam (egyetem után hazaköltöztem).

- A kapcsolat legelején kb. kétszer volt nálunk a párom, aztán anyám közölte, hogy soha többet. Mondván, ez az ő lakása, és nem kupleráj, hogy oda hordjak mindenkit. Ott alvás elképzelhetetlen lett volna, meghívás max ünnepekre vonatkozik, pl. karácsonykor és húsvétkor eltöltött nálunk pár órát.

Mivel én már jócskán felnőtt voltam, így a találkozóinkba nem tudott beleszólni (se vele se mással), így mi majdnem minden nap találkoztunk.


Amúgy végül többek között ezért költöztünk össze, elegünk lett belőle, hogy kamaszmódra az utcán randizunk.

2017. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia, nem vagyok szülő, de a Családi kapcsolatok kategóriában is szoktam kérdéseket olvasni, valaszolgatni, és ott elég sok szülő is van. Meg alapból jóval több válaszoló, mint ebben a topikban. Ott akár maguk a "gyerekek" is válaszolnak a kérdésedre. Érdemesebb le ott feltenni a kérdést. Van direkt egy szülő-gyermek kapcsolat alpont.
2017. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na közben pont jött egy válasz :)
2017. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért ide írtam, mert már nem vagyok/ vagyunk tinik, hanem felnőttek, de én még otthon élek és kíváncsi voltam a válaszaitokra.

Mennyire akarnak beleszólni, ha elmész otthonról, vagy ha minden nap találkoztok, vagy gyakran, hogy na már megint vele vagy, stb?

2017. okt. 8. 19:46
 5/12 anonim ***** válasza:

A fiam 21. Egyetemen tanul programtervezőnek. Ha megy a tanulás bármit megtehet, ha látom hogy nem tanul csak játszik akkor bekeményítek nem kap pénzt és a csaja sem akkor jön amikor akar, illetve a kocsit nem kapja meg.


Bármikor jöhet a barátnője, csak akkor szólok bele ha már több napja itt lebzsel.

Az első randi után már itt aludt (nem is értem a szüleit hogy engedik neki)

Összességében: nálam minden a hozzáálláson múlik, ha látom hogy keményen tanul akkor mindent megengedek neki, támogatom mindenben de ha nem akkor Chicagot rendezek.

2017. okt. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat kedves előző!

Én kicsit több vagyok mint 21, , de még itthon élek.

Édesanyám meghalt, a nagymamámmal élek és a tesómmal.

Már nem tanulok, dolgozom. Csak nálunk elég furcsa a helyzet, mert a nagymamámék közölték, még ne nagyon hozzam fel, akkor is úgy, ha előtte szólok. Minden nap találkozunk, így munka után 1-2-3-4 órára vagy ahogy sikerül. Még nem aludtunk együtt, de már voltunk együtt.

Most jött el az a pillanat, hogy ma bejelentsem, hogy hétvégén elvisz bemutatni a szüleinek. (Ő is itt lakik ahol én, mivel itt dolgozik, itt akar majd új albérletet is keresni.)

Csak félek, hogy nagyon ki fog akadni, ha közlöm, hogy szeretnék nála aludni.

2017. okt. 10. 09:15
 7/12 A kérdező kommentje:

Pedig ismerik, mindig jön értem ha megyünk valahova.

Háztól házig kísér, sokszor beszélgettek már hosszabban is(vagyis inkább többször), szerintem látják, hogy normális, de tegnap vissza hallottam tesómtól, hogy szerintük még heti 1 nap is sok lenne, de a mi dolgunk.

Mikor mondta,miért az jobb volt, hogy volt egy távkapcsolatom, ahol minden második hétvégén én mentem 2 napra?

És jött az, az is untig elég, még sok is volt

2017. okt. 10. 09:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Úgy látom neked meg kell küzdeni a poziciódért, hát tedd azt.

Mondd meg a nagyinak hogy vegye már észre hogy felnőttél és szükséged van egy társra és testi kapcsolatra is. Ha nem akar téged elveszíteni akkor engedni fog.

2017. okt. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen,meg bizony. És sokszor a testvérem, aki szintén huszonéves is neki ad igazat.

Tegnap is ezt mondta.

" Én elhiszem, hogy rossz ez neked, de vedd figyelembe, hogy a nagyink már idős és felelősséggel tartozik értünk. Igen, nekem is beszól, hogy ha elmegyek valahova, de nem kell vele foglalkozni.

De abban igaza van, hogy amikor én pihenni akarok, hiába van külön szobánk, akkor sem akarom, hogy valaki itt legyen, pedig rendes a barátod.

Mikor kérdeztem tesóm, és ha csak heti egy nap délután? Majd alakul az.

De szerinte is korai, hogy egy hónap után elvisz a szüleihez, meg ott aludjunk.

Nehéz lesz, voltak már barátaim, de mind távkapcsolat volt.

Hol úgy találkoztunk, hogy hetente kétszer, vagy úgy, hogy én mentem inkább ilyen 2-3 hetente pár napra.

Nem szóltak bele, de annyira nem örültek neki.

Most sem az, hogy tilt, de tegnap is elmentem itthonról vele 4 órára, haza is kísért és jött az, csak, hogy hazaértél. Pedig nem is volt késő.

Most két felnőtt, akik közelebb vannak a 30 hoz mint a húszhoz, miért baj az, ha minden nap szeretnének találkozni, ha csak egy órára is? És miért korai, ha egy hónap után együtt szeretnének aludni?

2017. okt. 10. 09:37
 10/12 A kérdező kommentje:

Tiltani nem hiszem, hogy fogja.

És épp azon gondolkodtam, hogy mi már vagy 27 szer találkoztunk, míg ha azt vesszük, akivel távkapcsolatom volt, ha heti 2 nap találkoztunk, akkor az egy hónapban 8, 2 hónapban 16, 3 hónapban 24 találkozó. Lehet nyakatekert, de szerintem ha két ember igényli, ha csak egy órára is láthassa a másikat, az nem baj. Mindig igyekszünk tartalmas programokat kitalálni, nagyon sokszor csak sétálunk, túrázunk, ilyesmi.

2017. okt. 10. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!