Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok vagy kevés szexuális partner?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok vagy kevés szexuális partner?

Figyelt kérdés

Ti eddig hány emberrel feküdtetek le? Kapcsolatban, egyéjszakások?

Szerintetek mennyi az a szám ami még normális és mennyi ami már sok?

Nők és férfiak válasza is érdekel!

Nemet és kort is írjatok légyszi! :)


2017. okt. 12. 09:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

Eddig 2-vel, ez már nem fog változni.

Mind2 kapcsolatban történt.

A normális pedig szerintem elég szubjektív, engem nem nagyon érdekel, mindenki magába döntse el, mennyitől nem érzi még kicsit kellemetlennek azt a mennyiséget.

22L

2017. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

7-el. 4kapcsolat, 3 egyéjszakás. A 4et is sokallom, de sajnos ez van.

31/f

2017. okt. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

26/F vagyok

4 komolyabb kapcsolatom volt, érzelmek, szeretet, hosszabb idő stb.

2 úgymond szexkapcsolat, vagy csak ilyen komolytalanabb.


szerintem ez a szám kevés egy ennyi idős férfinak, de eddig jutottam.


hogy mi a sok? ha pl nekem egy mondjuk 25 éves lány azt mondaná, vagy megtudnám róla hogy 20 sráccal minimum volt már...azt sokallnám pl.

2017. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Én idáig 6 lánnyal feküdtem le, ebből 4 volt párkapcsolatban és mivel szingli vagyok, ez a szám emelkedni fog még. Normális szerintem válogatni, amíg meg nem találja az ember az igazit, valaki szerencsés és már a második tökéletes neki, valaki kevésbé.


25f

2017. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
eddig kettővel, lehet én vagyok buta de rossz abba belegondolni hogy le fogok feküdni egy harmadikkal is ha szeretnék újra kapcsolatot és boldogságot, bizonyára abban a pillanatban mikor ott leszek nem fog számítani. nem hiszem amúgy hogy az számít hány emberrel hanem hogy szeretted is vagy csak szex kellett, nem tudnék szerelem és bizalom nélkül lefeküdni senkivel sem. Emellett undorral tölt el ha úgy nő mint férfi hobbiból lefekszik mindenkivel aki jön. 26/Nő
2017. okt. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

0

Szerintem nem is fogok soha, mert úgy érzem, egyszer tudok megnyílni csak. Nem akarok egy embernél többel szexelni.

29/N

2017. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Le a kalappal 6. :O

31/f

2017. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Miért kell kalapot emelni, mert azt csinálom, amit akarok? Aki szexel, az is azt csinálja, amit akar. Nem leszek ettől jobb ember. Akkor lennék az, ha viszketne és mégsem feküdnék le senkivel.


Nem szeretem a szexet elítélőket/szexmentességet túlértékelőket.

2017. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

4.

Ebből 3 kapcsolat, 1 pedig egyéjszakás.

27/F.

2017. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
A férjemen kívül 13-al. Sokallom és a többségét megbántam. 37N
2017. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!