Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen az unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen az unalmas személyiség, akivel nem jönnétek össze sosem?

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem az taszító tud lenni,ha folytonosan csak nyafog valaki,semmi sem jó neki,bármit is teszel,de ha ő kér valamit és teljesíted,akkor teljesen elégedett! Nem szeret sehova járni,csak otthon filmezni,összebújni,magyarul kisajátítani! Köszönöm ezekből sosem kérek,már az ismerkedés elején ezeket mindig leszögezem mindenkinél... lehet ezért vagyok egyedül még :D For4ever Alone :3
2017. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat randiztam már, de eddig egy olyan ember volt, akire azt mondtam, hogy unalmas ésmég egy darab fa is izgalmasabb nála. Csendes volt, ha én nem beszéltem, akkor kukaként ültünk, halál nyugis volt, néha picit elröhögte magát, de ennyi...komolyan, semmi élet nem volt benne, olyan túl kiszámíthatónak is tűnt. Nemis randiztam vele többet :D
2017. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az unalmasat még el tudom viselni, én elég aktív és kreatív vagyok, hogy ezt kompenzáljam, ha az illrtő egyébként nyitott rá. Viszont a buta emberekhez egyáltalán nincs turelmem.
2017. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akinek nincsenek témái, és azzal próbálja feldobni a beszélgetést, hogy folyton szóba hozza a bátyjának a barátnőjének a haverjának a kutyájának a bolháját. :"D Aki amúgy marhára nem érdekel.


22/N

2017. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En az aki meg egy jot se mer nevetni a legjobb poenomon, amit persze h nala sutok el,es soha maskor eszembe nem jutna es utolag sajnalom is h nem masnak mondtam, aki vevo lett volna ra. :D


- Ja meg akivel csak egy dolgon tudunk beszelni


- akinel tartanom kell elmondani kinos dolgokat mert franc tudja h milyen balhe lesz belole


- aki egy erdekes dolgot nem tud mondani, bar ez lehet h az en hibam h a semmit nem tartom erdekesnek


- akinek fikarcsnyi humorerzeke nincs, es a mondj egy faviccet, reccs poent szuperjonak talalnam tole es meglepne


Egyelore ennyi

2017. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!