Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket zavarna, ha a barátotok csak heti egyszer tusolna és nem használna dezodort, mert károsnak tartja a tisztálkodó szerekben található anyagokat?

Figyelt kérdés
Odafigyel, hogy ne mérgezze magát, egészségesen táplálozik, rendszeresen kondizik és fut.
2017. okt. 12. 21:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen barátom nem lenne.

23/N

2017. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Víz, mint káros anyag?
2017. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Össze sem jönnék vele.

Vannak ám vegyszermentes, bió kozmetikumok is.

Kondi, futás után heti egyszer fürdés? Köszi, de nem.

2017. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Heart of Darkness ***** válasza:
93%
Erre mondják, hogy ész hova mész...
2017. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

3. válaszolótól lopnám el a szavakat...

ne már

2017. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
4%
Bár nőben lenne ilyen. Eleve undorító minden kozmetikum szaga. Illatnak semmi képen nem nevezném.
2017. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Heti 1? Atyaúristen. Oké, én is spórolok a vízzel, mert környezettudatos vagyok, de csak bizonyos keretek között. Nem bírnék retkesen és izzadtan befeküdni este az ágyba egy jó izzasztó munkanap után. Nem is tudom, mikor volt olyan, hogy nem fürödtem este, de kb 10-11 éves lehettem. Egyébként ha ennyire fél a káros anyagok miatt, akkor levegőt se vegyen, mert a levegő is tele van mérgező anyagokkal, és meneküljön a városból is, mert sok a káros sugárzás. Sőt, kapcsolja ki a számítógépet is, mert az is káros sugárzásokat bocsájt ki. Ez már beteges.
2017. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
A dezodor még valahol érthető (bár akár natúr szerekkel, módszerekkel is kiváltható, ha kicsit utána nézne), de mi baj a vízzel?
2017. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A legrosszabb ***** válasza:
46%
#2: "C" típusú állampolgár? :D
2017. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg a közelembe sem jutna a szagok miatt.
2017. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!