Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más sem érti az itteni abszurd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más sem érti az itteni abszurd logikát?

Figyelt kérdés

Ha egy nő plasztikáztat, szíve joga, hiszen az ő teste, azt csinál vele, amit akar, senkinek sincs joga elítélni.

Ellenben a smink az ördögtől való, hisz megváltoztatja a kinézetet. Viszont az a nő, aki kevesebbet ad magára,nem sminkel, ritkán vesz ruhát, az már megint igénytelen.

A mű nők senkinek sem kellenek, de ha kérdést ír ki valaki a tökéletes nőről, az minimum luxusprosti, de lagalábbis úgy néz ki, az a nő viszont. akinek kettőnél több partnere volt, ássa el magát.

A szép nő valahogy így néz ki:

[link]

nem számít, hogy ott virít rajta a vakolat.

Amikor meg látnak egy átlag feletti smink nélküli nőt

[link]

akkor záporoznak az olyan kérdések, hogy mik azok a foltok a szeme alatt, miért nem alszik, és biztos, hogy azért ilyen a feje, mert drogozik


Most akkor csak én nem bírom követni?


2017. okt. 12. 22:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Logika? Itt?:D
2017. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Én spec sose értek egyet amikor igénytelenséggel jönnek a csaj meg aki ugy nez ki mint az also képen van tényleg ne hordjon sminket 24f
2017. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmi nem jó :D
2017. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Az itteni férfiak nagy része az anyukáján kívül nem látott testközelből nőt, szóval abszolút nem releváns a véleményük.
2017. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle vélemény létezik és képviselteti magát, amiből nem lesz konszenzus és ez nem is cél. Vagy talán a válaszolók egy része csak korban felnőtt.
2017. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
3%

Nem kellene plasztikázott nő.


Az aki szép, az smink nélkül is szép.


Ez nem egy átlag feletti smink nélküli nő.


Van még kérdés?

2017. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor mutass egy olyat, kedves utolsó, szerintem rajtam kívül sokan kíváncsiak még rá
2017. okt. 12. 22:18
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a választ, de a második képen lévő lány eléggé szép. :D
2017. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Mennyivel, de mennyivel jobban tetszik a szőke lány...
2017. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%

már megint mit provokáljátok a népet ostoba luvnyák?

egyáltalán nem ez a többség véleménye, és ti sem vagytok amúgy semmivel sem jobbak, nehogy azt higgyétek...

2017. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!