Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó szerető, létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó szerető, létezik?

Figyelt kérdés

Arra az esetre gondolok, amikor a FŐ kapcsalatban minden rendben van. De olyan nincs, hogy TE megadj mindent a párodnak, és olyan sincs, hogy a párod mindent megadhat neked. Igy a kapcsolaton belül meg nem élhetö szükségleteidet, vávgyaidat kapcsolaton kívül éled meg.

Egyszerü dolgokra gondolok itt, nem a szexre... Társadalmilag elfogadottan számos példa van ezekre.


De az érzelmi élet és a szex az más. Az ezen a terén felmerülö ki nem elégített igényeidet már nem tudud társadalmilag elfogadottan megélni

Vagy lemondassz róluk vagy találsz egy jó szeretöt.... vagy más ötlet...



2017. okt. 13. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Elfogadni h mindig maradnak betöltetlen vágyaink...
2017. okt. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Amit leirsz az nem egy jo kapcsolat, tehat nem belepotolgatni kell, mert fosos kapcsolatfuggo luzer vagy, hanem tovabblepni, es egeszseges viszonyt kialakitani.
2017. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom miről beszélsz Lajos. Miért ne lehetne társadalmilag elfogadott formában megélni a vágyaidat??! Esetleg beteges vágyaid vannak, akkor megértem, azt nyomd el ill. keres fel orvost, de normál vágyakkal semmi gond nincs.
2017. okt. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz te a világ királya úgy, hogy közben átgyalogolsz másokon.

Ha a FŐ kapcsolatban minden rendben van, nem kell "egyszerű dolgokat" mással megosztanod.

Ha vkit nem elégít ki a társas kapcsolat, szálljon lyukról lyukra, de ne kössön magához mást közben.


Nem élhető meg minden szükséglet egy kapcsolaton belül,de azzal hogy választasz valamit/valakit, kellő értelmi és érzelmi intelligenciával lemondasz (!) más dolgokról. Aki mellékvágányokat futtat, az nem tiszteli a párját.

2017. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)


Az elsö egy tökéletes válasz, mert magának az életnek a nagy megértése van benne.


Az azutániak....


Amit nehéhz megértenem bennük ...... Írok rá egy fiús és sportos példát.


Valaki kiírja: Szerintetek jó dolog teniszezni?


Erre ilyesmi válaszokat kap:

- az is b-zi aki teniszezik.

- az anyjukat a perverz teniszezőknek

- mi az a tenisz?

- nem értem a kérdést, de azért válasolok ra, mennyé anyádba.

stb. stb.


De most jövök rá: ezek is válaszok, csak a kérdezöt nem nagyon segítik, de azért válaszok :)

2017. okt. 13. 09:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Na, ne már, h a 4-es hszólás nem segített...

Tudod, akkor leszel boldog, és a vágyaid megélve, ha abbahagyod a hazudozást, megmagyarázást, elsősorban magaddal szemben. Nekünk előadhatod magad, de magaddal miért teszed ezt?

2017. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van egy elég jó kapcsolatod, de mint minden kapcsolatban vannak azért lukak.

Ezeket a lukakat, kapcsolaton kívül akarod befedni.

Eddigi tapasztalatom szerint, elég sokan csinálják ezt.

Mire és meddig jó, azt nem tudom. Biztos van benne jó, különben, nem csinálnák az emberek.

2017. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na, az 1-es hszólást meg hagyjuk. Én bőven nem vagyok mai csirke, de ha elhatározom, h balett táncos leszek, akkor az leszek. Ha, 80 évesen ez a vágyam, akkor 80 évesen fogok belevágni.


Az 1-es megállapítása az élet nagy igazsága......igen, a megalkuvóknak.

2017. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, létezik jó szerető. Ha neked reális vágyaid vannak és kordában is tudod tartani őket akkor van olyan aki, ha igazán szeret téged mindent megtesz hogy ezeket kielégítse (és itt nem csak szexre gondolok).

A vágy, ha már kielégült megszűnik létezni, elmúlik a varázsa. És el kell fogadni hogy vannak vágyak melyek sosem fognak kielégülni.

2017. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

És az miért nem opció, hogy megtalálod a társad, aki mellett nincsenek betöltetlen vágyaid? Nem azért, mert megalkuszol és lemondasz róluk vagy kordában tartod őket, hanem mert tökéletesen megélheted mindet, és ebben a párod nem hogy részt vesz, de még bátorít is?


A te példáddal élve:

-Szerintetek jó a tenisz? Nem zavar, hogy a teniszező életed miatt le kell mondanod a sakkról?

-Szerintem jó a tenisz, de én mellette amúgy sakkozok is, nem kell lemondanom róla, mert a teniszedzőm egyben sakkmester is.


Alap esetben én úgy gondolom, hogy ez lenne az ideális kapcsolat. Nekem is volt csomó olyan, amiről beszélsz, hogy betöltetlen vágyak, meg nem tudtunk mindent megadni a másiknak, de ahelyett hogy mindenfélét toldozgattam-foltozgattam volna és szeretőt keressek meg erőltessem, ami nem megy, inkább tovább léptem, és kerestem olyat, akivel erre nincs szükség.

2017. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!