Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem botránkoztat meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem botránkoztat meg néha, mennyire szépségalapú társadalomban élünk?

Figyelt kérdés

És hogy az utóbbi 10-15 évben mennyivel nagyobb nyomás nehezedik emiatt a nőkre.

Jó, kis szerencsével a nem túl szép illetve átlagos lányok is találhatnak társat maguknak, hiszen a legtöbbjüknek van párja.

Viszont a gyönyörű nők előnyt élveznek az oktatásban, az álláskeresésben, az ismerkedésben, meg úgy az életben.

Oké, ott a smink, bár varázsolni azzal se lehet (legalábbis az átlag nő azért nem tud), a ruhák (van, akinek mondjuk nincs erre pénze), de bizonyos dolgokon (alkat, arcforma, mellméret/forma) nem lehet sajátkezüleg csak úgy változtatni.


2017. okt. 13. 09:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagyok átlagos nő sem, de nem vettem észre, hogy a gyönyörű nők a gyönyörűségük miatt előnyt élveznének. És tele vagyok csodaszép barátnőkkel.
2017. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Ez, mindig is így volt.
2017. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Ez amiota vilag a vilag pontosan mindig is igy mukodott. De legalabb jo par ezer eve biztosan igy mukodik.
2017. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem botránkoztat meg, mert ez mindig így volt és így is lesz, és ugyanúgy vonatkozik a férfiakra is. A jóképű, magas, dús hajú férfi mindig több előnyt élvez az életben, mint az alcsony, csúnya és kopasz. Nők sminkkel és plasztikával próbálják hiányosságaikat ellensúlyozni, férfiak pénzzel, nagy autóval stb. De rengeteget tehet az ember saját magáért és esélyeinek javításáért például tanulással, jó étrenddel és sporttal, de erre nem mindenki jön rá...
2017. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez így volt mindig is.

De ha elfogadsz egy baráti jó tanácsot, törődj a magad dolgával inkább. A saját életedet teszed könnyebbé, hidd el.

2017. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem, en elvezem.
2017. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Sosem felejtem el, 10eve volt egy csaj a cegnel, kvajo erzekkel viselt divatos ruhakat, neki mar akkor oldalt felnyirt frizuraja volt, amikor itthon meg epphogy elkezdett beszallingozni, aztan feltett par kepet a csaladjarol az iwiwre es nem szepitek, egy putriban elt. Kifele ez nem latszott, mert turibol vagy mert megvarrta/atta maganak,de ugy oltozott, mint masok sok fizetesbol sem. Az alkat megvaltoztatasara meg kismillio pelda van a neten before-after fotokkal. Szoval aki akarja, megoldja.

Nagyobb kerdes hogy kell-e nekunk olyan pasi, aki csak sminkben, tokeletes testtel vagy divatos ruhaban akar a pasink lenni. Kell-e nekunk az h szegyelljuk magunkat ha macinaciban ugrunk le a közertbe. Nem az lenne a lenyeg h mi harmoniaban legyunk önmagunkkal, ami sugarzik kifele? Egy harmonikus nö nagyobb esellyel talalja magat a megfelelo partner mellett ahelyett amit a lapokban lat h kellene. Coco Chanel szerint nincs ronda nö, csak lusta es ha mar a sztarvilagot nezzuk, ott sem mindenki tökeletes, de tökeletesen el tudja adni azt, amije van. Nem nezhet ki mindenki ugy mint pl Zimany Linda, de eleg remiszto is lenne ha nekem kene az 5000. Zimany Lindanak lenni a Földön mivel most kb az az arcforma az elvaras es olyat ker mindenki a plasztikai sebeszenel. Egy Psota Iren-fele,egy Barbra Streisand fele karakter ma is felkavarna az allovizet. Mas kerdes h ezzel sok ffi nem tudna, nem merne mit kezdeni. A szepseg nem a kacsaszajjal es nem a nagy mellek kidobasaval kezdodik.

2017. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

a kulcsszó: kisugárzás!


láttam egyszer egy nagyon szép arcú lányt, olyan jéghideg sötét kisugárzása volt...nem szoktam megbámulni az embereket, de ez ott nagyon szemet szúrt, egy idegen lány nagyon szép arccal és sötét aurával...

2017. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Hàt elismerem engem csak a szép nők izgatnak de ezért megis fizetem az àràt sose volt nőm 24 évesen viszont felkészültem vannak természeti helyek ahol megcsodàlhatod milyen szép a vilàg még ha magànyos is de mindig nyitni fogok attól még de úgy làtom hogy még nem annak az ideje van itt
2017. okt. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És azt is tudom hogy ha szép nőt akarok akkor én nem nézhetek ki szépen ugyhogy kell néhany heg még az arcomra
2017. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!