Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk nektek mi a velelmenyetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek mi a velelmenyetek a prostikrol?

Figyelt kérdés
2017. okt. 13. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hidegen hagynak.

Azt viszont viccesnek tartom hogy a nők milyen idegesek tudnak lenni ha meglátnak pl. egy útszélit.

Kb. mintha az életükre törne az a prosti, úgy tudnak dühöngeni.

2017. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben ?

Elég sokféle prosti létezik...

2017. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kell, ez van. Neha jo, h velukki lehet probalni olyat,amit bnovel az eletben soha
2017. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Jó hogy léteznek. 18 évesen voltam először nővel, de amikor megkaptam életem első fizetését 23 évesen, akkor elmentem egy a netről kinézett lakásos prostihoz és kipróbáltam. Okés volt. Jobb mint a kezem, de azért nem egy általam felszedett csaj szintje, akinek tényleg tetszem.


Jó hogy léteznek, mert szerintem az országban férfiak százezrei járnak éves szinten akár csak egyszer (vagy ennél gyakrabban) hozzájuk. Öregek, rondák, dagadtak, párkeresésben szerencsétlenek, gazdagok, barátnőzni éppen nem akarók, megcsalók, stb. Van rájuk sok okból igény.


27/f

2017. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Engem zavarna az, hogy helyettem barki ott lehetne, aki kicsengeti az összeget. Magamra nezve kisse megalazonak ereznem. Hianyozna az az erzes, hogy engem akar.


Ha racionalisan nezzük, akkor biztosan ez a leggazdasagosabb. Es talan a legbiztosabb, mert nem kell flörtölni, nem kell megteremteni az alkalmat, tökeletesen idöziteni, megmozgatni a masik fantaziajat... es, amikor (nem is biztosan es föleg ritkan elsö talalkozaskor) sor kerül az együttletre, szamit, hogy a szenvedelyben összeillünk -e? Szeretne e meg talalkozni, netan emeszti a vagy, hogy ujra lathasson. Es prostitualt eseten nincs utana kellemetlenseg, ha megsem volt megfelelö. Nem kell valaki almait, szivet összetörni es nem is kell magyarazni, miert nem hivtam/irtam stb. Nem is beszelve arrol, hogy a legtöbb randi nem feltetlenül jar kevesebb költseggel (megha azt is tapasztalom, hogy egyre inkabb a lanyok is szivesen meghivnak, de inkabb 2-ik alkalomtol).


Lehet oda-vissza ervelni es nem is itelem el azt, aki valamiert ezt a megoldast valasztja vagyai csillapitasara, de nekem biztosan nem ez a megfelelö. Nem is a szep, romantikus gondolatok miatt csupan, hanem nem adna meg azt a sikerelmenyt, hogy valamit jol csinaltam, sikerült egy lanyt, aki megtetszett elcsabitanom.

2017. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
rondáknak, és alacsony pasiknak ez jelenti az életet
2017. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Fontos résztvevői a társadalomnak, rengeteg párkapcsolat a prostik miatt marad egyben, ahol a nő nem tudja/akarja azt nyújtani a férjnek, amire az vágyik, és ahol az asszony finoman szólva elhanyagolta magát. Két barátnő közti időszakomban szoktam kb. hetente eljárni egy-egy lánykához a változatosság kedvéért, tök jó hogy így is lehet jó nőkkel szexelni anélkül, hogy el kellene viselni őket egy full kapcsolat formájában, vagy nyomni nekik a süket dumát órákon, napokon át. Nem véletlenül az emberiséggel egyidős "szakma".
2017. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyszerü "mesterség". Azt adja amire akkor nagyon nagy szükség van. Tisztelem öket!!
2017. okt. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel én belefáradtam már egy kapcsolatnak a keresésére, eljárok minden hónap 25-éjén prostikhoz. Ez nem szégyen, legalábis nem szégyellem magam emiatt.
2017. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem érdekelnek, mindig is voltak, nekem meg soha nem lesz közöm hozzájuk
2017. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!