Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a feleséged/barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a feleséged/barátnőd mell mérete és alakja? Számodra ez ideális?

Figyelt kérdés
Ezt tényleg kíváncsiságból kérdezem, mert egyébként persze, hogy másodlagos kérdés. Például a feleségem mell mérete 75C és két szülés/szoptatás után sem lóg - a magam részéről ennél "ideálisabbat" el sem tudok képzelni. Vajon mások ezzel hogy vannak? Valóban csak érdeklődés.

2017. okt. 13. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Az én feleségemnek kissebb, de nem deszka.

Nekem ez egyáltalán nem gond, bár azért jobban tudnék örülni ha kicsit nagyobb lenne :)

De ez a tény semmit, hangsúlyozom, SEMMIT NEM VON LE AZ ÉRTÉKÉBŐL!

Csak mielőtt még megkapnám, hogy nem is szeretem őt...

Ő a legdrágább kincs az életemben!

25F

2017. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem ő, csak a neten találtam a képet, de szinte ugyanilyen a teste:

[link]


Plusz még nagyon szép arca van. Nekem ez teljesen oké, nagyon jó, elégedett vagyok vele. Még nincs gyerek, de vele akarok és még csak a barátnőm, de 4 éve együtt vagyunk.

2017. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Eddig minden barátnőmnek számomra ideális volt a teste, vagyis kis mellű, vékony és/vagy sportos testalkatú lányok voltak 160 és 170 centi közötti magassággal. Vagyis ha nem ilyen volt a lány, nem lett a barátnőm. Próbálkoztam néhányszor ettől eltérő lányokkal, de nem lett belőlük semmi mert rájöttem, hogy mégsem jön be az aki magasabb, alacsonyabb, ducibb, nagyobb mellű...
2017. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Melltartotol függ. Altalaban 75B, de van amikor a B kosarmeret tul szük, akkor 75C.

Nagyon "hetykek" feszesek es öröm velük jatszani ;)

Baratnöm sportos/vekony, igy aranyaban eleg meretesnek tünnek mellei.

2017. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!