Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ert ez alatt?

Figyelt kérdés
Kedvellek,tobbet nem erzek,jo veled mint barat de amikor szexelunk ugy erzem szerelmes leszek,szerelmes leszek a testedbe.Feltekeny vagyok ha massal latlak,tudvan hogy o vele fekszel le,ra fozol,ra figyelsz,egyfajta irigyseget erzek hogy miert nem en-ha ez egy szexkapcsolat ami titokban megy akkor ezen nem kell aggodjak ugaz?vagy ezt h ertsem?amiket elmondott mert oszezavar (21N 28F)

2017. okt. 13. 12:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah m es a ferfi mondta ezeket,en a no vagyok :P
2017. okt. 13. 12:30
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Valószínűleg mégis kicsit többet érez.
2017. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olykor-olykor többet érez valószínűleg. Aggódni semmiképp se aggódj, ha érdekel, hogy pontosan mit ért ez alatt, akkor nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy pontosan mit ért ez alatt. A kapcsolatról, bármilyen kapcsolat is legyen, lehet és kell is beszélni, egyeztetni, hogy megfelelően működjön vagy változzon. Beszéljétek meg szépen.
2017. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat van h csendbenmegjegyzi h:szeretlek,vagy h talan szeretne kapcsolatot-s amikor rakerdezek letagadja.Ki is mondta oszinten h fel kapcsolatba belemenni,megijeszti ot a dolog.Reszemrol tobb lehetne mert en is megszerettem ot de o meg egyszer ragaszkodik ehhez az allapothoz maskor meg tobbet akar akkor megint visza esunk a kezdeti allapotba es igy nehez mert tenyleg nem ertem h mit akar.Ha megkerdem valtog allitja h o tobbet nem akar,de neha csak ugy elejt szavakat amik masra utalnak
2017. okt. 13. 16:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Az h neki volt egy kapcsolata ahol mindent megtett a lanyert de a lany,hat enyhen szolga kiforgatta mindenbol es utra rakta,azutan csak szexkapcsolatokba megy bele-ezt tudtuk es bele is mentunk,majd ket honap elteltevel azt mondta h ez neki kezd tul sok lenni,meg senkivel se volt megha szexkapcs is ennyi idot es lelepett,majd egy het mulva viszatert es akarta folytatni-igy tenyleg nehez nekem ez az egesz
2017. okt. 13. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen mindenmindegy nővel én sem akarnék komolyabb kapcsolatot. Te hol maradsz az egészben? Ő eldönti, hogy kevés vagy, lelép, aztán rájön, hogy mégis dugogat, amíg nem talál jobbat, te meg simán asszisztálsz neki az egész töketlenkedéshez? Legyél már egy kicsit nő, az istenit neki!
2017. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!