Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti szerettétek hordani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szerettétek hordani a tornadresszt? Felvennétek, ha a párotok kérne rá, hogy abban legyetek elötte, mert tetszik neki?

Figyelt kérdés
Volt valamilyen élményetek vagy kudarcotok a tornadresszel kapcsolatban.
2017. okt. 15. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez kiábrándító

Nem tennem akinek ilyen fobiája, ilyennem nem is jarnék

2017. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt bajom a tornadresszel. Persze szeretni nem szerettem, bár volt egy olyan dresszem amit úgy csináltattunk varrónővel, az teljesen pontosan a méretemre lett szabva, nagyon jó volt a varrása, nem irritált sehol mint ha nem is lett volna varrva, ráadásul olyan jó minőségű anyagból volt hogy szinte nem is éreztem hogy rajtam van, teljesen olyan volt mint ha meztelen lennék, pedig mégis volt rajtam ruha. Az alsó részénél a gumija is nagyon jó minőségű volt nem vágott be, nem irritált és nagyon picit shortos volt tehát a fél seggem nem látszódott ki belőle. Azt az egyet imádtam de 2 évnél többet nem bírt ki.


Egyébként a párom kedvéért nem venném fel, bár a jelenlegi párom ilyet úgysem kérne mert csak meztelenül szeret látni ha szexre kerül a sor, még a szexi fehérneműk sem hozzák lázba, teljesen hidegen hagyja.

2020. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!