Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy pasi első randin alkoholt akar fogyasztani?

Figyelt kérdés
Pontosabban azt akarja, hogy fogyasszunk mindketten alkoholt, bárba beülős dolog vagy ilyesmi...az ilyen pasik csak szexre mennek?

2017. okt. 16. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Azért nem mindegy mennyit. Ha egy pohár bort vagy egy koktélt megisztok abban szerintem semmi rossz nincs, de ha bárba beültök iszogatni, töményet, stb, az elég nagy hülyeség :D Nem az első randin, de még a barátnőmet se vinném bárba inni :D
2017. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%

Igen, bár normális csajt elég nehéz leitatni első randin. Én is próbáltam már, de nem sikerült, 2 koktél után megállnak, mert nekik ennyi elég, és a pénzedet meg baszhatod. Nem jó stratégia a szexhez jutáshoz.

Ha tényleg csak szex-re megy egy férfi, ajánlatosabb a nagy számok törvényére hagyatkozni inkább és egy fillért sem költeni egyetlen csajra sem, mert rohadtul nincs rá garancia, hogy nem csak lehúz a csaj és a potya piáért állt szóba veled.

2017. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Mi konkrétan söröztünk első randin. Most meg már lassan három éve egy pár vagyunk :)
2017. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
A férjemmel első randinkon söröztünk. 10 éve együtt vagyunk
2017. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Hat akkor lenne fura nekem ha nem akarna sorozni... abbol tobb randi nem is lenne :D
2017. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
én úgy gondolnám, hogy alkoholista és menekülnék egy másik irányba...
2017. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Mi minden hétvégén együtt sörözünk a párommal. Nekem nincs ebben semmi negatív, egy-két sör vagy egy pohár bor miért ne csúszhatna le? Ettől nem gondolnám, hogy a szexre megy. 2 sörtől nem fogok se berúgni, se lefeküdni olyannal, akivel nem akarok. Tehát nekem a kettő nem függ össze egyáltalán.
2017. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Kíváncsi vagyok, ki az a megkeseredett, aki leszavazza azokat, akik saját példájukon leírják, hogy egy sörözésből is alakulhat ki jó kapcsolat :D
2017. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem semmi rossz nincs egy sörben vagy egy pohár borban, de mivel 18 év alatt voltam pár randin, csak azt tudom mondani, hogy a férfiak kocsival jönnek, ergó nem iszik.(normalis esetben)

Mi élettársammal első randin ebédelni voltunk, de mivel vezetett, nem ivott, egyedül meg egy pohár bor se esett volna jól.

Második randink egy teljes hétvége volt, du. már sehová nem mentünk, utàna iszogattunk.

Vagyis én ebédnél ittam egy pohár bort, de mivel 100 km.-re voltunk ebédelni a hoteltől, így maradt a kocsi, nem ivott.(meglepetésből elvitt egy halászcsárdába, mondtam imàdom a halat)

Szerintem mértékkel nincs baj az alkohollal, de egyetlen férfi is bárba invitált volna, köszi, de nem lett volna találkozás.Nem azért mert ellene vagyok az alkoholnak, hanem tiszteljen már meg.

2017. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

18 év alatt voltam pár randin

Kb. annyi ideje van kapcsolatom az ellenkező nemmel.

2017. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!