Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet 15-20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lehet 15-20 év után találkozni exszel, aki nagyon fontos volt?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi időt húztatok le együtt. Az is benne van, hogy meg sem ismer/nem emlékszik már rád.
2017. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Semleges. 15 év nagyon sok idő, mindenkinek már új élete van. Max egy kellemes beszélgetés, kivel mi történt azóta, de semmi több. Azt, hogy ne ismerne meg (ha nem változott drasztikusan a külsőd), kizártnak tartom. Minden barátnőmre emlékszem, még akkor is, ha 2 hétig voltunk együtt, így 10 év után is. 28/f
2017. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semleges, mi más lenne? Lehet, hogy akkor nagyon fontos volt, de már rég nem az.
2017. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Összetörte a fiatal, naiv szívemet, nagyon nehéz volt túljutni rakta, de azóta mással megtapasztaltam, milyen valóban szeretve lenninés bízni egymásban. Ha összefutnánk, levegőnek nézném.
2017. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Utololsónak..Először azt írod,h semmilyen,a végén meg,úgy összetörte a szíved,h levegőnek néznéd. Lehet jobb lett volna,ha igazat mondod,h azért ha nem is egyfolytába rossz érzések kerülgetnek,de veletlen meglátnád előjönnének régi sérelmekből...

Egyébként ha egykor hosszú vagy konolyabb kapcsolat volt,szerintem vmilyen szinten sok embert felkavar többé kevésbé ha egykori exét meglátja.Persze közülük sokan nem is vallanák ezt be soha.

2017. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4es. Hány éves vagy?
2017. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pár hónapja futottam össze azzal a pasival akiért nagyon oda voltam 13 éve. Mivel 10 éve kapcsolatban vagyok és ez már elég rég volt, nem váltott ki belőlem semmit. Mosolyogva köszöntem (ahogy általában az ismerősöknek) és mentem tovább a dolgomra.
2017. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, fantasztikus jó érzés volt, ugyanolyan közel voltunk egymáshoz, de nekem általában is bejön a nosztalgiázás minden exemmel. Egy-két hétig utána nagyon hiányzik ez az érzés aztán elfelejtődik.
2017. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!