Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnátok a párotokra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnátok a párotokra, ha belecsempészne a kajátokba egy kis húst de ti vegetáriánusok vagytok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 21:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Szakitanek vele. Pedig nem vagyok vegetarianus. De egyaltalan nem gondolom igy sem viccesnek.
2017. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg feltűnne...ennyire blfsz nem lehet senki.
2017. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok vegetáriánus, de ha az lennék, akkor attól a perctől az exem.
2017. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Válóok.
2017. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
9%

Te haragudnál, ha normális ember vagy és a párod belecsempészne egy kis zöldséget a kajádba? Ja nem, mert normális ember vagy.


(Amúgy ilyen létezik, hogy valaki csak húsevő és pont ugyanaz, mint a vega, csak fordítva, tehát csak húst eszik/csak zöldséget nem?)

2017. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
66%
Én tényleg vega vagyok és szakítanék.
2017. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
34%

pff... úgy csináltok mintha valami méregről lenne szó basski

vagy allergiás lenne rá...

amúgy sem százas aki vega szóval mindegy is

2017. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
83%

Igen.

Bár nem vagyok vega, de az neki olyan lenne mintha a te ételedbe belecsempésznének egy kis kutyahúst, vagy valami csúszó-mászót.

Vagy csak azt a zöldséget amit legjobban utálsz.

2017. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%

Ha az lennék akkor igen.

Tartsa tiszteletben a döntésemet és az elveimet.

Ha én már jóval azelőtt vegetáriánus voltam, hogy ő az életembe lépett és ezt követem évek óta, akkor ilyen dolgon már ne akarjon változtatni.

2017. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
88%
Tok mindegy, hogy nem mereg. En utalom az osszes peneszes sajtot es amikor megkostoltam a parom kajajat egyszer es kozolte, hogy gorgonzola van benne, ott koptem ki helyben, pedig nem volt veszes ize de egyszeruen undorit a tudat es igen, tudom hogy eheto penesz de nem erdekel. Nyilvan ez nem volt szakito ok, mert nem direkt adta a szamba, hogy tessek finom kaja, hanem en nyultam bele, es ez meg egy viszonylag aprosag. A vegetarianusok meg altalaban nem csak azert nem esznek hust, mert nem szeretik az izet, hanem etikai elhatarozodas es stb. Aki ilyet csinal mint a kerdezo, az pedig konkretan telibeszarja a parja igenyeit es abszolut nem tiszteli.
2017. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!