Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor csalódok, vagy "szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csalódok, vagy "szerelmi" bánatom van. (Ami elég gyakori) miért érzem azt, hogy az illető volt az igazi a megismételhetetlen és nála helyesebb jobb ember nem is létezik?

Figyelt kérdés
Mindig ez az érzés tör bennem elő ha vége szakad valaminek. Miért? Hogyan lehet ezt meggátolni, hogy ezt ne érezzem?
2017. okt. 16. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
én is így érzek és nem találtam rá megoldást eddig, pedig nem vagyok már tini ::S
2017. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond, az ilyen helyzetben ezek az érzések a helyénvalók. Kellemetlen, de nem haszontalan. A lényeg csak annyi, hogy ne ragadj benne, hanem tudj nyitni, ha jobban vagy.
2017. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi új nincs a nap alatt, amit leírtál, az a szerelem és a szakítás velejárója. Aki szerelmes, az abban a hitben igyekszik elringatni magát, hogy megtalálta a számára tökéletes egyént, aki mindenki másnál jobb. Szakításkor ez az idilli képzet szertefoszlik, de szerelmünk tárgya továbbra is etalon marad. Legalábbis addig, amíg nem találunk egy még jobbat.
2017. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha beharangoznák hogy holnap nutellás palacsinta lesz ebédre reméled nyalod a szádat aztán nem lett semmi mert szalmonellás a tojás és kidobták a szarba
2017. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy mar ott van a szadba es lenyeles elott tudod meg hogy szalmonellas
2017. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!