Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön a hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön a hosszabb szakáll egy férfin, vagy igénytelennek tartjátok?

Figyelt kérdés
Ismerkedési fázisban előny vagy hátrány?

2017. okt. 17. 05:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ami engem illet szakállas férfival meg sem kezdem az ismerkedést. Számomra taszító.
2017. okt. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is undi, meg mikor gyűrűt tesznek bele ! A kis borosta vagy az igényes szakáll az Szép, de csak, ami nem hosszú.
2017. okt. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Számomra hátrány a szakáll. Pont azokat a részeket fedi el, amit olyan jó csókolgatni :)
2017. okt. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

még egy indok amiért jó magyaro.n lenni: ilyen női hozzáállással itt nem fog elterjedni ez a nyugati szakállmánia


köszi lányok, így tovább

2017. okt. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Semmilyen szakall mem jon be. Nagyon nem szeretem.
2017. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem volt még alkalmam szakállas férfival ismerkedni, úgyhogy nem tudom. Viszont amikor az utcán látok ilyet, mindig elképzelem szakáll nélkül és jókad derülök magamban, mert rajövök, hogy milyen kis tokás kölyökfejük lenne szakáll nélkül :D
2017. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha nem loncsos, nem gáz.
2017. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én imádom a hosszú, ápolt szakállakat, hatalmas előny.
2017. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A férfi jön be v nem jön be, a szakállprobléma másodlagos. Van egy méret amin túl már taszító. Ebben a cikkben a 2. és a 8. nem.Nagyon nem.


[link]

2017. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A hosszú szakáll egyáltalán nem jön be, de kis borosta jöhet, a rövid körszakállt pedig imádom. Férfias, a hosszúval ellentétben nem igénytelen, és a legtöbb férfinak jól áll.


[link]

2017. okt. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!