Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezután randiznátok még vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezután randiznátok még vele?

Figyelt kérdés
Első randin kb 2 óra után megkérdeztem, hogy beülünk-e valahova enni, mert éhes lettem. Erre fel a srác: hát ilyen drága első randim még nem volt, a következő az lesz, hogy menjünk ruhát venni? Vicces hangnemben mondta, ezért csak most utólag tűnt fel, hogy mekkora egy paraszt volt. Szó nem volt róla, hogy meg akarnám hívatni magam, de amúgy ez normál esetben egy rendes pasinak nem szokott gondot jelenteni. Mindig meghívnak valamire vagy valahova, akkor is, ha felajánlom a részem. Jogosan gondolom, hogy egy garaskodó bunkó?

2017. okt. 17. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Az hát, és még ő morog magában, hogy minden nő anyagias.
2017. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem tett semmilyen más olyan megjegyzést, ami fillérbszásra utalna, akkor csak simán poénnak venném, de tőlem nem idegen ez a fajta csipkelődős, beszólogatós humor, én is ilyen vagyok.
2017. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 nem csak viccnek szánta, ebben biztos vagyok. Nekem nagyon sértő, hogy egyből ilyen anyagiasnak állít be, holott nem vagyok az. És amúgy sem egy milliomos csávó, hogy a pénzére akarnék menni...
2017. okt. 17. 17:07
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Én valószínűleg ott helyben oltottam volna le, hogy szívesen meghívom őt is, ha megéhezett, egyébként a sok első randira jutott már pár második is? Vagy az első kávé kifizetésén elbukik az összes kapcsolata?

Egyébként igen, valószínűleg egy suttyó. Nem érdemes vele időt pazarolni, mert feszt azon fog pörögni, hogy mennyibe vagy neki, és egy nyamvadt kávét is felezgetni fogtok, hogy matematikailag bizonyíthatóan ingyen jusson pi.nához.

2017. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez erős beszólás volt, ha még poénnak is szánta. alap, hogy randin megkérdezem mi legyen a program, iszunk-e egy kávét, üdítőt,esetleg nem éhes-e.

Hogy ki fizet kinek ezt most hagyjuk mert csak vita lesz belőle.

Nálam alap, ha meghívom a nőt, akkor én fizetem.

És nem hiszem, hogy egy gíros, vagy egy szelet pizza vagy bármi annyira drága lett volna.

Parasztság volt.

Jogosan gondolod.

37/F

2017. okt. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#4 ez így van szerintem is...köszi a megerősítést.
2017. okt. 17. 17:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Attol függ egyébként, hogy mennyire voltatok egy hullámhosszon. Én nem gondolom, hogy komolyan mondta volna, ilyet egy normális ember nem mond ki még ha átfut az agyán sem. Ugyhogy ha tetszett a srác, adnék egy második randiesélyt, ott ugyis kiderül, hogy valoban ilyen sporolos-e. Ha nem tetszett, akkor ne is vesztegesd rá az idöd.
2017. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jézus, dehogy, ott hagytam volna :D

Az ilyen megérdemli, hogy egyedül haljon meg.

2017. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megmondtam volna neki, hogy oké, én bemegyek enni, te várj meg itt kint.
2017. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#5 főleg úgy, hogy még csak szóba se volt róla, hogy neki kéne fizetni...más pasi meg nemis szokta engedni, hogy én fizessek. Egy ilyen fillérb*szóra tényleg nincs szükségem :D
2017. okt. 17. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!