Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a szexről beszélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a szexről beszélnek azonnal?

Figyelt kérdés

Facebookon bejelölnek pasik ismerősnk,és miután vissza igazoltam kérdezik van e kedvem ismerkedni,és kb már a 3-ik mondatuk a dugásról szól,de miért?

Miért nem tudnak normálisan ismerkedni? Miért az azonnali téma a szex? Lassan a tizedik pasit kell letiltanom.



2017. okt. 18. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem ismerkedni akarnak, hanem dugni.
2017. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Mert csak dugni akarnak, de meg ahhoz is hulyek, hogy ennyit elerjenek egy notol.
2017. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Férfi létemre én sem értem. Gondolom egy alkalmat akartak volna. Más ötletem nincs.
2017. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Mert pasikkal ismerkedsz, nem férfiakkal.



Soha nem beszélek szexről, írásban végképp nem, de szóban sem.

Annak meg kell történnie, amikor itt az ideje, és nem online kell csorgatni a nyálat, hogy "hogyan szereted", meg "borotvált vagy".



Egyébként akivel valaha szexről dumáltam, azzal gyakorlatilag sosem feküdtem le.

2017. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Mert csak dugni akar, vagy maszturbációs segédeszköznek használni.

Tapasztalatból mondom, minél többet beszél a szexről egy pasi, annál gyatrábbat fog tudni nyújtani.

2017. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Engem taszítanak azok a pasik, akik írásban szexről beszélnek. Közönséges dolog, főleg, ha az első pár randi alkalmával(vagy még azelőtt) történik, kapásból nemis beszélek velük többet. Az ilyen pasik csak szexre mennek, nem érnek annyit, hogy foglalkozz velük, legalábbis komolyabban nem.
2017. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Köszönöm a válaszokat!


Ma is egy pasi bejelölt,azzal indított van e kedvem ismerkedni. A 3-ik kérdése az volt,beszélnék intim témáról.Időm sem volt reagálni mert rögtön írta, szeretem -e az anális szexet. Lehurrogtam,hogy ismerkedésnél nem illik ilyet kérdezni azonnal,és még neki állt feljebb. Írta retardált vagyok egy mp alatt tiltott.Reagálni sem tudtam.

2017. okt. 18. 20:36
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Ha megírnád a neved és is bejelölnélek!
2017. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 bit123bit ***** válasza:
Azért mert teljesen automatikusak.. Vagyis nem képesek tudatában lenni a pillanatnak, lehetne úgy is mondani hogy tudattalan emberek.. Amúgy ha például egy nő kér, vagy beszél intim dolgokról a férfivel, akkor egy normális férfit ez nem nagyon fogja érdekelni, de ez nyilván fordítva is igy van, mint ebben az esetben.. Szóval az ismerkedés csak is azok között tud folyékonyan működni, vagy legalább is rendesen, akik normálisak.. 19/F
2017. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, de hány évesek ezek a pasik? Utoljára olyan 18-19 évesen tartottam az ilyesmit izgalmasnak, de én későn érő típus voltam
2017. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!