Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb huszonéves pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb huszonéves pasinak miért nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés
22-26 éves korosztállyal ismerkedek és egyszerűen döbbenetes, hogy 90%-ban max pár hónapos “kapcsolataik” voltak, de inkább csak futó kalandok. Én viszont így nem tudnék bízni abban, hogy velem mások lesznek, szerintem ugyanúgy én is csak egy strigula lennék a füzetükben. Meg nem akarnék én lenni az első hosszútávú kapcsolatuk, nem vagyok tanítónéni :D Nagyon ritka az, akinek ebben a korosztályban volt már legalább 1-2 éves kapcsolata, fogalmuk sincs arról, hogy hogy kell valaki mellett lenni, mert pár randi(szex) után ráunnak mindenkire és jöhet a következő. Csak én vagyok olyan “szerencsés”, hogy mindig ilyeneket fogok ki, vagy ez már általános jelenség ebben a korosztályban? :D

2017. okt. 19. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tudod, divat a nem elkötelezödés. (Mindkét nemnél!)
2017. okt. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 tudom, hogy divat, de én szeretnék :/ Igaz még csak 21 vagyok, de ennek ellenére is. 26-27 évnél idősebbekkel meg nem akarok ismerkedni..
2017. okt. 19. 08:30
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom merre ismerkedsz, de nekem a haveri körömben, egyedül én lógok ki hogy nekem a leghosszabb kapcsolatom 2.5 éves volt.

A többieknek 3-4-6 év.

Most is kapcsolatban vannak.

Szó sincs arra hogy ráunnak, sztem sokkal inkább az van, hogy kb fogalmuk sincs sokaknak hogy is kell fenntartani egy komoly kapcsolatot. Úgy vannak vele, áhh majd jön a következő ennyi...aha, csak mi van ha nem jön? haha itt a bibi...és így lesz hirtelen a srácok szemébe minden csaj ribi, a csajok szemébe minden srác egy genyláda mert megcsalja stb....

Szóval ördögi kör ez.

26/F

2017. okt. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, azért van olyan is, akinek volt komolyabb kapcsolata. Kb. 30%- a ennek a korosztálynak.
2017. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
na és mi van, ha valaki nem az az ismerkedős / csajozós fajta? és azért nem / alig volt kapcsolata. jobb is így, ha már ez alapján is akarsz válogatni akkor csináld. legalább nem találkozunk :)
2017. okt. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Arra gondoltál, hogy a nök léptek le? Gondolom, minden esetben csak a férfiak lehetnek a hibásak Ms. Egokirálynő. :D
2017. okt. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tanulni a kapcsolatot? Mikor megjelent az a lány, akivel tényleg szerettük egymást, minden természetes és gördülékeny volt. Annak nem sok értelmét látom, olyannal együtt lenni, ahol alkalmazkodni, lemondani, elviselni kell dolgokat a kapcsolatban.
2017. okt. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6 persze, biztos mindig a csúnya, gonosz nők lépnek le, mikor ezek a szegény fiúk csak egy épkézláb kapcsolatot szeretnének, de a nők minidg csak szexre mennek :D Ugye, hogy elég abszurdul hangzik?


Na mindegy, keresgélek tovább :)

2017. okt. 19. 09:06
 9/15 anonim ***** válasza:
ne keresgélj, válaszolj a privátomra :D
2017. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De ha valaki szűz lenne az lenne a baj.
2017. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!