Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy szűz pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szűz pasiként már kezdek bekattanni a férfiak állandó társaságától?

Figyelt kérdés
Világéletemben fiúkkal voltam körülvéve (általánosban haverok, középiskolában az osztály full fiúkból állt) és sosem volt csaj spanom. Most az egyetemen lenne lehetőségem velük bratyizni, de nem meglepő, hogy most már ismerkedni sem tudok velük (egy hangot képtelen vagyok kinyögni előttük) és egyáltalán nem tudom, hogyan kerülhetnék velük kapcsolatba, mert a női nem olyan számomra, mint egy idegen életforma. Manapság már rosszul érzem magamat, ha fiúkkal beszélgetek, miközben a szemem sarkából meglátok egy-egy srácot, ahogy a pu**icsokor gyűrűjében vihorászik és lazán beszélget a csajokkal. B**i természetesen nem leszek, mert semmilyen ferde hajlamom nincs, egyszerűen nem vagyok vonzó és képtelen vagyok kommunikálni. Ez a kettő gyilkos kombináció. De eközben meg azt érzem, hogy a csajhiány miatt mentálisan kezdek leépülni.

2017. okt. 19. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
az én pasim miért ilyen halál unalmas? bocsi kérdező az offért d nem irhatok ki kérdést ezért itt kérdezem meg.
2017. okt. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pedig azok közül a srácok közül is le merném fogadni, hogy sok hasonló cipőben járt egykor, mint te. Aztán a sarkukra álltak és változtattak. A vagányság nem csak úgy magától alakul ám ki, hanem a sikerélmények építik fel. Ehhez pedig a mélyvízbe kell ugrani bizonyos helyzetekben és kockáztatni.


Érdekes amúgy, mert amit leírtál, az alapján pont, hogy mehetne nagyon gördülékenyen is a nőkkel való beszélgetés. Mivel magadban lemondtál már az egészről, ezért ez hozhatna egy ilyen flegma, lexarom típusú attitűdöt. Ha úgy gondolod, hogy már nincs vesztenivalód, miért érzel magadon mégis ekkora nyomást lányok között? Ennek nem így kéne lennie, pont hogy elő kéne segítenie az ismerkedést. A görcsmentesség rád lesz írva és tudjuk, hogy az vonzó.

2017. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 Várd már meg, amíg engedik a kérdéskiírást, ne tromfold már szét mások kérdéseit. Csak akkor írj, ha hasznos mondanivalóval tudsz szolgálni. Írd majd ki a kérdést, ha engedik, és majd ott megdumáljuk a problémádat.
2017. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a franc van a te pasiddal 1-es?
2017. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

"a női nem olyan számomra, mint egy idegen életforma"

Ezt kéne levetkőznöd valahogy. Pontosan ugyanolyan emberek vagyunk, mint ti.. megvannak a félelmeink, örömeink, elrontunk dolgokat, és büdöset sz***unk. Nincs bennünk semmi extra így nemek szintjén.

Ezen a felfogáson változtass, egyből tudsz majd dumálni csajokkal is.

2017. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez nem megoldhatatlan dolog. Határozottság, humor, intelligencia, kommunikáció. Ezekre koncentráljunk, és fokozatosan le fogod küzdeni ezt. Én 20 éves koromig hasonló bajokkal küzdöttem, de " felépítették" magam....
2017. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezért utálok csak hapsikkal együtt dolgozni, mert ugyanezt érzem.

Próbálkozni kell a nőknél, így eltávolodhatsz ezen fura érzéstől.

2017. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%

" sosem volt csaj spanom."

Megsúgom neked, hogy Evolúció bácsi nem azért választotta külön a nemeket, hogy barátkozzanak, hanem hogy párkapcsolatot alakítsanak egymással. Ehhez viszont meg kell ismerni a csajokat. Megtanulni az ő lelkivilágukat, gondolkodásmódjukat, ami merőben különbözik a tiédtől. És elárulom azt is, hogy ők pontosan ugyanolyan keveset tudnak rólad, mint te róluk. Eltekintve egy-két üdítő kivételtől, aki a 4 bátyjával nevelkedett. :-))

Én azt javasolom, hanyagold egy ideig a bránertutujgatást. Hamarosan az egekbe szökik ezáltal a nemi vágyad, és ez a legnagyobb ösztönző, hogy lépni merj.

58F

2017. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!