Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem mindenki szeret, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem mindenki szeret, de én miért nem tudok senkit szeretni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 23:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Aki ismer.
2017. okt. 20. 23:15
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Senki sem ismer téged. Még te sem ismered magadat.
2017. okt. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

A szeretetet is tanulni kell, hiszen az egy magatartás, egy erkölcsi elv, ami szóban és tettekben nyilvánul meg. Lehet, hogy cselekszed, csak még nem tudatosan, hanem a lelkiismeretedre hallgatva.


Nem hiszem, hogy igaz az állításod. Valakivel biztosan kedves, figyelmes, segítőkész, türelmes stb. vagy.

Könnyen meglehet, hogy csak magadat nem fogadod el és nem szereted egészséges mértékben, ezért érzed azt, hogy nem tudsz adni másoknak.

2017. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez lelki zsarolás! Minden emberben van szeretet benned is. Mindenki mindenkit nem szerethet. Az hogy nem szeretsz valakit, aki szeretni akar téged. Hát van ilyen. Nem benned van a hiba. Csak valószínű irányítani, befolyásolni akarnak. Vagy helyetted akarják élni az életedet.
2017. okt. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt érzem.


Szerintem félelem, és az anyukáddal való gyermekkori rossz kapcsolatod tehet róla, de hogy mit kezdjek vele, miután felismertem, fogalmam sincs.

2017. okt. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert nem fogadod be a szeretetet, vagy nem olyan szintű szeretetre vágysz, mint amit kapsz.

Próbáld meg úm. lemásolni az alapokat, tehát azt a fajta szeretetet, amit kapsz, és az alapján próbálj meg Te is szeretni. Aztán idővel alakul.

2017. okt. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Én szeretni tudok másokat, de szerelmes egyszer voltam csak. Pedig bejövök nőknek. Én nem kezdek ezzel semmit. Szerintem ez olyasmi amit nem mi csinálunk magunknak.
2017. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én szeretni tudok másokat, de szerelmes egyszer voltam csak. Pedig bejövök nőknek. Én nem kezdek ezzel semmit. "


Ugyanez vagyok nőben. Most valami történt és másodszorra érzem, ami természetesen lehetetlen dolog, mert minden körülmény lehetetlenné teszi, ergo felesleges érzések, így igyekszem kigyomlálni magamból. És nem értem, miért érzem ezt most újra..


Ha rajtam múlna, SOHA többé nem akarnám ezt érezni. ( Ahogy nem akartam ezidáig sem)

2017. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szerethet mindenki....
2017. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!