Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mire vall, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire vall, ha egy kolléganő panaszkodik a magánéletéről egy kollégájának?

Figyelt kérdés
A páromék kimentek ma egy kis kollégás talalkozóra munka után. Miután haza jött, láttam, h furán viselkedik. Kérdőre vontam, de h semmi baja. Majd elkezdte, h az egyik kolléganője panaszkodta, h úgy néz ki, h a párjával végleg szakítanak, már el is költözött tőle és h ez már évek óta húzódott. Erre én annyit mondtam, h hát én nem panaszkodnék el ilyeneket kvázi idegennek, akivel csak munkaviszonyom van, vagy reklámozni akarta, h szingli lesz?. Erre ezen ő totál besértődött, h mert miért ne mondhatta el, mit vagyok ellenszenves azonnal... De én csak a saját véleményemet mondtam el, még szinte el is poénkodta, de a párom mintha a csaj helyében sértődött volna meg 🙄🙄😁 Aztán bebunkózott és elment aludni... Komolyan, csak saját nézetem volt, ezen min kellett ennyire megsértődnj?! :/
2017. okt. 20. 23:25
 1/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
31%
A kollegina mohón vágyja a falloszt.
2017. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%
Szerintem a párod már átszellemült a panaszkodástól és nehezen váltott át a lalki szemetes üzemmódból.
2017. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
AZért ennyire ne legyél féltékeny, mert ez már nevetséges. Szóval aki panaszkodik a párkapcsolatára, szerinted dugni akar az illetővel? Szánalmas vagy.
2017. okt. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Es ezt ki mondta, h en feltekenykedtem?! Csak mondtam egy velemenyt, h en magambol kiindulva nem mondanam el, h eppen szakitasi folyamat van az eletemben, kiveve ha reklamozni akarom - Es ezt a veget el is nevettem 😁 A feltekenyseg nalam nem igy nez ki 😁 A temat nem is boncolgattam, o sertodott meg 🙄🙄😁 Ha en lettem volna feltekeny, akkor nem o csapkodja az ajtot 🙄😊
2017. okt. 20. 23:46
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Azért mert neked nem sikerül baráti kapcsolatokat kialakítani a munkahelyeden, másnak még lehet... Én simán megbeszéltem a teherbeesési problémáimat is azokkal, akikkel jóban voltam, és ugyanez működött fordítva is, házassággal, gyerekneveléssel, sokszor még anyagi dolgokkal is.


Lehet, hogy te zárkózottabb vagy és idegennek tekinted a kollégáidat, de ettől még a férjed tekinthet barátként az övéire, és ezért nem kellene kinevetni, vagy beszólni neki.

2017. okt. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is könnyen kialakítok baráti kapcsolatokat, ez csupán nekem azért volt fura, mert először beszélgettek úgy igazán, és lehet magamból kiindulva picit fura, h rögtön ilyen témába vágtak bele :D Amúgy semmi problémám ezzel, és nem gúnyolódásból nevettem őt ki :)
2017. okt. 21. 07:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia,én neked adnék igazat.

Családos férfi vagyok.Valahogy engem is mindig megtalálnak a nők a munkahelyemen,ha magánéleti válságban vannak.

Feszélyez.Nem vagyunk olyan viszonyban.Jó hangulatú a munkahelyem,de nem traktálnám egy kolléganőmet a magánéletemmel,ne gondolja,hogy vigaszra vágyom.

Mit vár ilyenkor egy nő???

Mesélje el a barátnőjének!

2017. okt. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Igazából nem az volt a célom a kiírásommal,h nekem legyen igazam, mert tényleg nem gond, h elpanaszkodta. De nem értek ilyet, én mert is nő vagyok, tényleg vannak nekem is olyan férfi barátaim, akikkel az egyetemi évek alatt kismilliószor kijártunk közösen, de egyiknek sem kezdtem el sose panaszkodni a magánéletemet. Arra igen, ott voltak/vannak a barátnőim.

Az egészben az a fura, h én picit viccelődtem a csajszi helyzetével (h biztos figyelmeztette h szingli lesz) és ezen a párom úgy megsértődött, mintha rá mondtam volna valami bántót, mintha őt bántanám ezzel... :D Miközben magát a lányt sem volt szándékom bántani... :) A hirtelen védés volt a furcsa és aztán az, h amikor a párom haza is jött, eleve feszengve viselkedett

2017. okt. 21. 10:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire van bizalmas viszonyban a kollégájával. Vannak olyan ffi kollégáim, akivel szoktunk az ilyesmiről beszélni, tanácsot is váltunk egymással. Mégsem azért tettem ezt, mert rájuk akarnék mászni.
2017. okt. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!