Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha többet nem merek közeledn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha többet nem merek közeledni már a barátnőmhöz?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat lógtam a nyakán és a fejemhez vágta, hogy ne akarjak már folyton ölelkezni és vele lenni. Ezek után nem tudom mitévő legyek, nem tudom eldönteni mikor szabad úgymond hozzáérnem és megszeretgetnem.

F


2017. okt. 20. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ne közelíts, majd közeledik ha szeretne. Magamból kiindulva én akkor mondtam ezt a páromnak mikor már végleg felidegesített és már a közelében sem akartam lenni. eltelt jó idő mire újra hozzám akart érni, de én akkor sem akartam már. nagyon lelombozó ez, fullasztó érzés, és ez az érzés bennem maradt
2017. okt. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, nem egyformán igénylitek a bújást. Nem hiszem, hogy soha többet, azért ne túlozz. Talán létezik egy középút, keressétek meg.
2017. okt. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

A barátnődnek valami élettelen baba való társnak, aki néha megdgja. Ne csinálj hülyét magadból, nem ilyen nő való hozzád.

Sajnos nőkből is vannak ilyen érzéketlen lélekkel bírók, legrosszabb, amikor teljesen egoista is hozzá, és nem magában látja a hibát, hogy nem anya nevelte, hanem te leszel a hülye, mert miért vagy olyan bújós....

2017. okt. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Újat mondok: beszéld meg vele!

Nyugodtan mondd el, hogy te így mutatod ki, hogy szereted, de elfogadod, hogy ez neki túl sok. Viszont most zavarban vagy, mert szeretnéd megtalálni az arany középutat.

2017. okt. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon különbözők vagytok, ez, soha nem lesz jó kapcsolat.

Jobb, ha mielőbb elengeded. Mit ér egy kapcsolat, ha te attól szenvedsz, nem érhetsz hozzá, ő meg attól, ha még is hozzá érsz?

2017. okt. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Nekem szakítás előtt pár hónappal mondták ezt.


Én is szakítás előtt 1 hónappal vettem észre magamon, hogy zavar a barátom folyamatos rajtamlógása.


Ebből szakítás lesz.

2017. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom alapján csatlakozom az előttem szólókhoz. Nem lesztek sokáig együtt.
2017. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!