Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok, ha egy "idegen" fiú megajándékozna egy csokival titeket?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy nem ismeritek egymást de minden nap találkoztok szinte a buszon és most ahogy közelednek az ünnepek egyszer csak odalépne hozzátok és adna egy tábla csokit nektek. Az ünnepek alatt én már karácsonyra gondolok. Bár ez még picit messze van de gyorsan eltelik ez az idő. Mit reagálnátok erre? Ha netán megkérdeznétek, hogy miért kapjátok arra pedig azt mondaná, hogy azért mert szeretett volna titeket mosolyogni látni.

2017. okt. 21. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Minden bizonnyal becsokiznék :D
2017. okt. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát, fiú vagyok, de a csoki jöhet:o
2017. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Ööö, figyelj, gondolom, fiú vagy. Szerintem nem jó ötlet egyből úgy kezdeni, hogy megpróbálod lekenyerezni a csajt. Azt sugallod, hogy a személyiséged helyett ajándékokkal próbálod elcsábítani őt.
2017. okt. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem aranyos, de ez a szeretett volna mosolyogni látni szöveg kicsit pszichós nekem.

Inkább csak indokold ténylegesen, hogy itt a mikulás/karácsony/kiskutyafüle és emiatt kapja.

2017. okt. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Meglepődnék, zavarba jönnék, de a csoki mindenek felett :-?
2017. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiakasztana.


Valószínűleg arra gondolnék, hogy valamit rám akar sózni, és nem fogadnám el és oddébbmennék.


Amúgysem fogadunk el ételt idegenektől, ha másból nem is, a harrypotterből megtanulták a fiatalok.


Bénának gondolnám a kísérletet.


Menj oda hozzá, szólítsd meg, és kérdezd meg, meginna e veled valamit. Ha igent mond, kérdezd meg a nevét, hogy bejelölhesd facen. Ennél többet nem kell tenned, majd az első randin vihetsz neki csokit és lehetsz kreatív.

2017. okt. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Elsőre ajándék, főleg étel-ital, semmiképp!

Először mosolyogj rá, ha vissza, akkor köszönéssel szólítsd le, aztán, ha vissza köszön, egyből nyomd a dumát...

2017. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Etelt, italt senkitol nem fogadok el, aki nem csaladtag vagy kozeli barat. Egy idegen az utcarol meg meg sem tudna allitani annyi idore, hogy ilyesfajta dialogus lezajlodhasson kozottunk.
2017. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Ez biztos, hogy a "Felnőtt párkapcsolatok" kategória?
2017. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem fogadnám el, úgyhogy adhatnád másnak. Idegentől nem fogadok el semmit ajándékba. Tescoban meg szoktam kóstolni ezt-azt amit a hostessek kínálnak marketing célból, de az ugyebár nem ilyen célú ajándék, mint amire te gondolsz.
2017. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!