Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok rokonnak 1 szál vörös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok rokonnak 1 szál vörös rózsát vagy tuti nem neki vitte?

Figyelt kérdés

Van srác, aki nagyon tetszik és már egy hónapja lassan kavarunk. A fiúról tudni kell, hogy korához kicsit éretlen és azt, ami köztünk van nem igazán tudja felvállalni, de nagyon cuki gesztusai vannak, mikor csak magunk vagyunk.


Azonban tegnap láttam, hogy leszáll egy buszról és egy szál vörös rózsa van a kezében. Azóta kb nagyon parázok, hogy kinek vihette, de nem akarok rákérdezni, mert félek, hogy az nyomulás lenne. Nem vagyunk együtt, nem kérhetem számon. :/ Viszont arra gondoltam, hogyha más ennyire érdekli, hogy vörös rózsát visz neki, akkor előző este nem végig engem keresett vna egy bulin, meg ezek után nem írna más lánynak félreérthető dolgokat.

Mármint én így lennék vele, hogyha más ennyire érdekelne, akkor nem tudnék még embereket szédíteni magam körül?


Szerintetek? Ti mit csinálnátok most? Nagyon rosszul érzem magam tegnap óta.

Szerintetek vihette rokonnak, EGY szál vörös rózsát? A másik, hogy ráírtam, hogy merre van és nem említette, hogy beugrik bárhová, csakhogy megy haza, de előtte még kajál valahol. Ha rokonhoz ment volna, azt tuti leírta volna szerintem.

Az a baj, hogy 4 órára lakik innen egyébként, de tudom, hogy laknak rokonai itt is.


Tudom, hogy hosszú lett bocsi. Csak tanácstalan vagyok.


20/L



2017. okt. 21. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
En inkabb ugy fogalmaznek, hogy nem akar teged felvallalni, de tartalek pinanak jo leszel, amig a rozsas lany be nem adja a derekat. Ne legy olyan naiv, hogy elhiszed azt, amit az elso bekezdesedben leirtal.
2017. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha rokonnak vitte, akkor vagy nem kapott mást út közben, esetleg egy virágárus nénikétől vette, akinél pont ilyen volt, vagy nem ismeri a virág etikettet, hogy kinek mit illik vinni. :-)
2017. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem, rokonnak nem szokás vörös rózsát vinni, annak a szimbolikája - szerintem - túl erős egy rokonsági viszonynál. Viszont vihette más helyre is kötelezettséből - bár ennek ellentmond, az a tény, hogy azt simán elmonhatta, sőt el is kellett volna, hogy mondja.


Sajnos van rá esély, hogy "több vasat tart a tűzben". Én nem vinnék virágot másnak, ha valakivel vagyok, ha pedig mégis kell (muszájból), akkor azt előre elmondom, sőt tanácsot is kérek, hogy szerinte milyen virág illene egy ilyen szituációhoz.

2017. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kombinálás helyett simán megkérdezhetnéd, csak úgy lazán közölve, hogy láttalak leszállni a buszról egy szál rózsával. Még azt is hozzátenném, hogy jól állt a kezébe :) Aztán a reakciókból sokkal közelebb jutsz az igazsághoz.
2017. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ha a temetőbe vitte?
2017. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én már kaptam elsőrandira vörösrózsát, pedig kb 3 mondatot, ha beszéltem korábban a férfival.


Simán lehet, hogy csak jött neki egy villámrandi és csak be akart vágódni tévesen.


Értesd meg vele, hogy te kapcsolatot szeretnél tőle, majd akkor elválik, mit is akar.

2017. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát ja kb én is ettől tartok, hogy mégis csak valakinek szánta. Mondjuk haza fele ment tudom, bőrönd volt nála, de előtte simán találkozhatott valakivel.

Az a baj, hogy nem merem megkérdezni, mert azt tegnap kellett vna akkor rögtön vagy legalább aznap.

Azért este írt, hogy jó pihenést a hétvégére! pedig aznap nem is beszéltünk. :/ nem tudom, akkor miért keres engem vagy irkál, ha valakivel komolyabb tervei vannak... :( basszus

2017. okt. 21. 13:44
 8/9 anonim ***** válasza:

7 miért kell túlbonyolítani?

Kérdezz rá, ha ennyire zavar.

2017. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy?! Nem akarom, hogy féltékenykedésnek tűnjön... :/
2017. okt. 21. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!