Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megírnátok a férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megírnátok a férfinak, hogy nem szeretném őt a továbbiakban? Ez jó, vagy inkább tegyek úgy, mintha nem vettem volna észre? Vagy viccesen szóljak be?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, pár hónapja ismerem. De látok körülötte forogni egy másik nőt. Nem tudom eldönteni, hogy mindkettőnkel szórakozik, vagy az a másik fut utána, de nem kell a férfinek?

Nekem írogat hogy vagyom, mit csinálok...stb.

Én magamból kiindulva nem írigatok két férfinek párhuzamosan. Mert tudom melyikkel akarok ismerkedni?


2017. okt. 21. 16:06
 1/6 A kérdező kommentje:
A végén nincs ? :D Elírás történ.
2017. okt. 21. 16:07
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Mi mondjuk meg, mit csinálj? Jó! Akkor alakíts ki vele párkapcsolatot!
2017. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megírnám, úgy korrekt.

Ha több nőt is hülyít egyszerre, akkor nem lesznek álmatlan éjszakái.


22/N

2017. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2: Jó :D

De ha engem hülyít és az a másik a befutó, akkor jól hülyének nézettem magam. Ő tudja én mit akarok. De ha neki az kell, én rimánkodjak?

2017. okt. 21. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Irni annyinak lehet, amennyinek csak akar. Amíg nincs köztetek semmi, nyugodtan ismerkedhet mással is. Te is.
2017. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5: Jó, ez igaz. De én mindig csak eggyel szoktam.

Aki tényleg akar valamit...nem kuncsorog máshoz...szerintem. Úgy gondolom, nekem is lenne rajta kívül kettő is. De tudom, hogy 3 közül kit akarol tényleg megismerni és kapcsolatot kezdeni vele. De igaz a férfiak mások...akkor az ilyen csak lukra hajt. Tisztelet a kivételnek!!

2017. okt. 21. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!