Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okos dolog eltűnni egy időre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos dolog eltűnni egy időre?

Figyelt kérdés

Beleszerettem a legjobb barátomba,ő viszont nem viszonozza az érzéseimet.

Mióta elmondtam neki,ugyanúgy viselkedik,mint egy barát,mint eddig.

Láthatóan nem igazám hajlik a dolog felé,mindig mondja,hogy majd egyszer talán lesz valami,de most sok dolga van, nem rudja minlesz blabla. Nyilván hárítás részéről,nem tudom minek kell melléneszélni.

Ha igaz is,amiket állít, nagyon kikészültem ebben az egészben.

Arra gondoltam,egy időre eltűnök az életéből. Ami nagyon nehéz lesz,mivel nagyon szeretem és ő az egyetlen ember,aki mindent tud rólam,sokat segít.

Nem tudom mi lesz nélküle,de ez így nem mehet tovább,hacsak nem szeretnék depressziós lenni heteken belül.

Mi a véleményetek?

Jó öltet ez?

21N



2017. okt. 23. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én, ilyen esetben, minden kommunikációt megszakítottam. Az csak időhúzás, ha szeretek valakit viszonzatlanul. Sokáig tart túl lépni, ha továbbra is tartom vele a kapcsolatot.
2017. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egy időre eltűnsz az nem megoldás. Az érzések kialakultak Benned,ha nem találkoztok ez akkor sem fog változni.

Ráadásul azt írod,hogy a legjobb barátod..Tehát duplán szenvedsz a hiányától.


Gondolom vannak barátnőid, ismerkedj, járj el szórakozni és tereld a figyelmed.


Az megoldás lehet ha kevesebbet találkoztok, de ne zárd meg magad mögött az ajtót. Ő sem fogja elfogadni és megérteni ha közel álltok egymáshoz.

2017. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Tipikus játszmázás. Nőj fel, ha már a felnőtt párkapcsolatok rovatba ísz.
2017. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljes eltűnés és soha vissza nem térés, sosem fog szeretni.


Egy ismerősöm azt hitte ha kitartó lesz majd megszereti a fiú. A fiú nekem panaszkodott mindig, hogy mennyire nem tetszik neki a lány, de azért csak lefeküdt vele rendszeresen. Ével múlva el is vette jobbhíján, mert akibe szerelmes volt kikosarazta. Született két gyerekük.


A fiú újra felbukkant a társkeresőkön, persze titokban, keresi azt amit sosem kapott meg a lánytól. Na ez a kitartók "jutalma".

2017. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem, ezzel a hozzáállással meg fogod még szívni párszor az életben. AKinek ilyen nehezen megy az elengedés, az probléma. De te még ráteszel egy lapáttal.
2017. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!