Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nekem a fiatalabb pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem a fiatalabb pasik tetszenek és tetszettek mindig is találhatok majd magamnak 4-5 évvel fiatalabb férjet?

Figyelt kérdés

Fiatal fiú, hogy álltok a korkülönbséggel a nő javára? El tudnátok képzelni a feleségeteknek pár évvel idősebb lányt/nőt? Most még nem aktuális, még egyetemista vagyok, csak érdekel a dolog.

23/L



2017. okt. 30. 11:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ez szinte mindig a nő részéről szokott probléma lenni. Nyilván legtöbbünknek nem lenne akadály, sőt, csak az a fránya "szeretek felnézni a páromra" attitűd a nőknél, ugye... :D
2017. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
24 vagyok najo elmegyek randizni veled valahova
2017. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
És tudom van ez a nem egyszerre akarunk gyereket dolog, ez most nem számít,mondjuk úgy,hogy bevárnánk egymást, tehát az ilyesmit leszámítva kb.mennyi esélyem van.
2017. okt. 30. 11:42
 4/28 A kérdező kommentje:
És szerinted ha valaki fiatalabb nálunk akkor már nem lehet felnézni rá?:D Van aki 24-25 évesen méltóságteljesebb, komolyabb mint egy 30 feletti.Szóval ez sem szamít.
2017. okt. 30. 11:44
 5/28 anonim ***** válasza:
Szoval hova vigyelek?
2017. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Most még tetszenek a 4-5 évvel idősebb lányok, de 15 év múlva már nem leszek ebben olyan biztos, akkor inkább egy 4-5 évvel fiatalabb feleségnek örülnék. 19/F
2017. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
24%

Csatlakozom a kérdezőhöz, pl. egy 25 éves fess,sármos katonatisztre,üzletemberre,jogászra én is felnézek még 38 évesen is, jobban mint egy 40 körüli házmesterre vagy útépítő munkásra . Nem a kor dönti el, hogy felnézek-e valakire, hanem az érdemei.Ha kiérdemelte felnézek és tisztelek akár egy 20 évest is. Hogy a kérdésre is válaszoljak valamit, nem is egy házaspárt ismerek 4-8 évvel a feleség javára.

38/N

2017. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
én 24 vagyok, de inkább velem egyidős vagy fiatalabb lányt keresek 18-25 között főleg, de nagyon max 30, de annak már nagyon nagyon patentnak kell lennie (nem a külsőre gondolok itt, hanem belsőre olyan legyen aki nagyon megfog és lássam értelmét a közös jövőnek)
2017. okt. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
#6, Akkor te ha szerelmes lennél is a feleségedbe, akkor is lecserélnéd fiatalabbra 15 év múlva? Vagy életed szerelmét sem vennéd el ha idősebb nálad pár évvel?
2017. okt. 30. 11:53
 10/28 anonim ***** válasza:
Ez a randim is olyan volt mint a többi
2017. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!