Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt nem értem, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem, miért nem lép ezek ellenére, srácok ilyenkor mi jár a fejetekben?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,akivel már vagy a 20.randin is túlvagyok. Mozi,séta,csomó kávézó,buli,koncert stb stb.

Ölelések búcsúzáskor,puszik.

Szóval azt hittem hogy nem mer lépni. Pedig amúgy nem egy félénk srác egyáltalán.

Szóval egyik adandó alkalommal a kocsijában,amikor éppen hazavitt és búcsúztunk,puszi helyett megcsókoltam. (Tudom lány vagyok,fu de gáz,de úgy voltam vele,ha nem lépek sose tudom meg)

Szóval megvolt a csók, ő pedig meglepődött,nem húzódott el,de nem is volt több csók se. Csak mosolygott és mondta hogy szia és megpuszilt az arcomon. Aztán kiszálltam a kocsiból és the end.

De azóta is folyamatosan együtt lógunk,ölelések stb stb.

Próbáltam vele erről beszélni vele,azt mondta nem fér most bele az idejébe egy kapcsolat,de lehet hogy makd egyszer együtt leszünk. Érdekes kinelentés,az tuti:D

Most együtt megyünk majd kirándulni 1 hétre.

Talán azt gondolja,hogy örökké rá várok majd és mindig elérhető leszek??

Én ezt nem értem srácok! Mi a fene jár ilyennor az eszetekben??

20L



2017. okt. 31. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen gátlásos, vagy visszahúzódó is, ha te megcsókoltad, mert valljuk be őszintén, hogy lett volna ideje neki kezdeményezni, és még ez sem oldotta fel benne az esetleges gátat, akkor ott más gond lesz szerintem.


Az egy dolog, hogy valaki lassan és óvatosan közelít, és nem akar az első pár találka után ágyba vinni, hanem tényleg arra vágyik, hogy megismerjen, de azért aki mondjuk 1-2 hónap, vagy 5-10 randi után se tudja mit akar, azért az egészen más szituáció.


A leírtak alapján inkább gondolnám úgy, hogy jó barátok vagytok (illetve, hogy ő annak tart), mintsem két kapcsolatot kereső, randizgató ember, akik között dúl a kémia.

2017. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy sötét vagy, mint a belsőzsebem 20 randi ? Egy hét kirándulás ? Há' csáje ! Eleve több programotok volt már, mint annak aki kapcsolatban van :D. Szerintem vagy hülye vagy hülyít.

31/f

2017. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak nem találta még meg a tökeit.
2017. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Második,bocsi de miért én vagyok a sötét?:D
2017. okt. 31. 17:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért nem értem,mert van más srác barátom,de fele ennyit nem találkozunk és nem így viselkedik velem...
2017. okt. 31. 17:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen pasim, bakker, szinte ugy kellett megeroszakolnom. Mint kiderult 20-21 evesen meg szuz volt, pedig ki nem nezte volna belole az ember. Utolag eleg sok mindent megmagyaraz.
2017. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad a francba! Tünj el ne haverkodj ezzel! Ő nem akar semmit! Lehet vmi érdeke származik abból, h veled van.
2017. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
friendzone férfi változat... :D
2017. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled,csak elvan veled.
2017. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Éron91 ***** válasza:
Nem lehet hogy nem volt még barátnője? Szűz és mondjuk még nem is csokolózott? Lehet előadja hogy mennyire így meg úgy,de közben mégsem. Tetszel neki csak nem mer lépni. Én több ilyen sztorit láttam már...sok sikert hozzá.
2017. nov. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!